برخورد با استخراج کنندگان غیرمجاز ارز دیجیتال

برخورد با استخراج کنندگان غیرمجاز ارز دیجیتال

به گزارش سراج24، سردار مهدی حاجیان در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی خاموشی‌های گسترده و سراسری اخیر کشور، ناجا با اتخاذ طرح‌های ویژه، مقابله قاطع با مزارع غیرمجاز استخراج رمز ارزهای دیجیتال را در دستور کار خود قرار داده است.

وی در ادامه گفت: ناجا در بیست روز ابتدایی تیرماه سال جاری با تشدید اقدامات خود موفق به کشف نزدیک به ۱۹ هزار دستگاه ماینر غیرمجاز گردیده که در مقایسه با خرداد که آمار کشفیات ۸۵۰۰ دستگاه بوده افزایش بی سابقه ۱۲۵ درصدی را نشان می‌دهد؛ این در حالیست که همچنان تا انتهای تیرماه این آمار قطعاً با افزایش بیشتری رو به رو خواهد شد که ان شاء الله اینگونه اقدامات در کاهش خاموشی‌ها و قطعی برق مؤثر باشد.

سردار حاجیان گفت: با توجه به کاهش شدید تولید برق نیروگاه‌ها در کشور و تشدید این خاموشی‌ها، لوازم خانگی و صنعت تولید با مشکلاتی رو به رو شده اند به همین خاطر در سال مانع زدایی از تولید بر اساس اختیارات قانونی برخورد با موانع تولید را تکلیف خود می‌دانیم.

سخنگوی ناجا با اشاره به تأثیر عدم برخورد با فعالیت غیرقانونی این دستگاه‌ها در ظهور برخی پدیده‌های اجتماعی و اقتصادی، بیان داشت: ناجا جهت رفاه حال شهروندان و هم وطنان عزیز، از آمادگی کامل برای همکاری نهادها و ارگان‌های ذیربط در شناسایی و جمع آوری مزارع غیرمجاز ارزهای دیجیتال اعلام می‌دارد و با جدیت در اجرای قاطعانه قانون بدون اغماض اقدام خواهد کرد.

سردار حاجیان در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مردم عزیز در همکاری و اطلاع به موقع به پلیس، از شهروندان محترم خواست هرگونه اقدامات و فعالیت‌های مربوط به مزارع استخراج ارزهای دیجیتال را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ گزارش کنند.

اخبار مرتبط

دستگیری ۵۵ مدیر صفحات مجازی فروش موادمخدر

"پوشاندن پلاک" منجر به توقیف موتورسیکلت و معرفی به مراجع قضایی می شود

دستگیری ۳ زن جیب بر در مساجد

0 نظر

ارسال نظر

capcha