آغاز پویش مجازی بازی «سفیر عشق»

آغاز پویش مجازی بازی «سفیر عشق»

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی مؤسسه فرهنگی، هنری، رسانه ای منادیان، کمپین «سفیرعشق باشیم»، به مناسبت شهادت حضرت مسلم بن عقیل (ع) از ۲۶ تا ۲۹ تیرماه در فضای مجازی راه اندازی شد.

این کمپین با محوریت بازی سفیر عشق توسط کاربران فضای مجازی اجرایی خواهد شد.هر یک از کاربران می توانند با انتشار عکس و فیلم‌هایی از بازی سفیر عشق، در این کمپین مشارکت کنند.

داستان بازی شخصیتی به نام مهران؛ کاراکتری ایرانی و خیالی است. به گفته سازندگان بازی، یکی از یاران وفادار امام حسن (ع) امام دوم ما شیعیان است. مهران بعد از صلح امام حسن و معاویه، تصمیم می‌گیرد تا به شهرری بازگردد تا ادامه زندگی را همراه همسر و پسر کوچک خود بگذراند اما در بازی اتفاقاتی دست به دست هم می‌دهند تا مهران سر از شهر کوفه در بیاورد.

البته در این میان شخصیت های مختلفی در بازی حضور دارند که یکی از این شخصیت‌ها مختار ثقفی است که در بازی مأموریت‌های مهران را زیر نظر می‌گیرد.از آنجا که بازی در شهر کوفه جریان دارد، گیمر در آن باید مأموریت‌های مختلفی را به پایان برساند و با افراد مختلف و معروف دیدار کند.

بازی سفیر عشق با موتور انریل انجیل ۴ ساخته شده است و چیزی جزء گرافیک بالا نمی‌توان انتظار داشت. علاوه بر این موارد، موسیقی بازی حال و هوای عربی دارد که در صحنه‌های اکشن ریتم موسیقی تند می‌شود که هیجان را به مخاطب القا کند.

همچنین گویندگان برجسته‌ای در سفیر عشق حضور دارند که می‌توان منوچهر والی زاده، گوینده شخصیت مهران نام برد و یکی دیگر از جذابیت های این بازی، موسیقی تیتراژ آخر بازی هم با صدای سالار عقیلی است.

گیمر در مراحل اول بازی سفیر عشق با تعداد کمی از دشمن‌ها رو به رو می‌شود که رفته رفته، تعداد و قدرت آنها بیشتر می‌شوند.

اخبار مرتبط

بازی کربلای ۶۱ در راستای تقویت فرهنگ رشادت و شهادت+عکس

«صادق صفایی» بازیگر «از کرخه تا راین» درگذشت

عکس/ ادای احترام جهانبخش به عزای امام حسین (ع) در میدان فوتبال

0 نظر

ارسال نظر

capcha