آغاز پروژه آبرسانی سپاه خوزستان به جفیر

آغاز پروژه آبرسانی سپاه خوزستان به جفیر

به گزارش سراج24؛ یونس زبیدی مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر (عج)خوزستان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد:این پروژه آبرسانی تحت نظارت و کنترل اداره آب و فاضلاب استان در حال اجرا است و تمامی مسایل فنی و استاندارد در آن پیش بینی شده است.

زبیدی  ادامه داد:باتوجه به جغرافیای منطقه و همچنین بررسی ها برای آبرسانی به مناطق اولویت دار،۹ کیلومتر لوله گذاری در این مرحله پیش بینی شده است،این خطوط لوله به خط انتقال آب غدیر متصل است و آب پایدار و باکیفیت بالایی به دست مردم می رسد.

وی بیان کرد:امید است در کمترین زمان این پروژه به پایان برسد چرا که موضوع بی آبی در چنین شرایط آب و هوایی تبعات سنگینی برای خانواده ها در این مناطق محروم به دنبال دارد.

زبیدی گفت:در زمینه آبرسانی به دیگر مناطق اولویت دار و محروم استان نیز در حال هماهنگی  هستیم تا هرچه سریعتر خطوط انتقال آب پایدار را به این مناطق برسانیم.

وی اظهار داشت:امید است دولتمردان و نهادهای انقلابی در پایتخت نیز بیشتر از همیشه نسبت به خوزستان عنایت داشته باشند تا بتوانیم با همکاری یکدیگر تنش‌های آبی را در این مناطق برطرف کنیم.

مسئول بسیج سازندگی سپاه خوزستان گفت:در حال حاضر یکی از اقداماتی که می تواند تا زمان برقراری آب پایدار در این مناطق، موثر باشد ارسال تانکرهای سیار آبرسانی است که در این زمینه نیازمند همکاری بیشتری هستیم.

وی بیان کرد:همچنین هرچه تعداد لوله های مورد نیاز و پمپ بیشتری در اختیار قرارگاه حضرت عباس (ع) قرار گیرد بی شک می توانیم مناطق بیشتری را در حاشیه شهرها و روستاها تحت پوشش قرار دهیم.

منطقه جفیر یک میدان نفتی در جنوب غربی کشور و در استان خوزستان است که در۵۰کیلومتری غرب اهواز و در فاصله۳۰کیلومتری شرق میدان نفتی آزادگان قرار دارد که خانواده ها در این منطقه نفتی با مشکلات جدی آب شرب و و مصارف خانگی مواجه هستند.

اخبار مرتبط

سلحشوری و غیرت، اجزای جدایی‌ناپذیر زندگی عشایر است

مجاهدت و فداکاری دوساله کادر درمان در تاریخ کشور بی سابقه است

سردار سلامی: تحقق طرح شهید سلیمانی با تمام توان صورت می‌گیرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha