برگزاری اولین جشنواره سراسری کاریکاتور حجاب و عفاف در سنندج

برگزاری اولین جشنواره سراسری کاریکاتور حجاب و عفاف در سنندج

به گزارش سراج24، علی عباس داودنیا روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سازمان بسیج هنرمندان به عنوان یک نهاد تسهیل‌گر در حوزه فرهنگ و هنر به یاری هنرمندان متعهد و انقلابی آمده و بنا بر رسالت‌های تعریف شده از رویدادهای فرهنگی و هنری حمایت می‌کند.

وی افزود: این سازمان در حوزه هنرهای تجسمی طی سال‌های اخیر اقدامات منسجمی را با همکاری هنرمندان کردستانی و دیگر هنرمندان کشور اجرایی کرده است که از جمله این اقدامات می‌توان به برگزاری چهار دوره جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور فجر کردستان اشاره کرد.

داودنیا اظهار داشت: استقبال بی نظیر هنرمندان کارتونیست و کاریکاتوریست سراسر کشور از جشنواره فجر در ایام دهه مبارک فجر ما را بر آن داشت که در ایام مبارک ازدواج حضرت علی (ع) و بانو فاطمه (س) اقدام به طراحی و اعلام فراخوان جشنواره سراسری کاریکاتور با موضوع حجاب و عفاف کنیم.

وی افزود: هنرمندان سراسر کشور می‌توانند آثار خود را از طریق آدرس الکترونیکی kurdewaricartoon@gmail.com به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان اعلام کرد: زمان مهلت دریافت آثار تا ۳۰ تیرماه بوده و نفرات برتر در مرداد ماه معرفی خواهند شد.

اخبار مرتبط

پوستر چهاردهمین کنگره کشوری شعر عاشورایی قروه رونمایی شد

موضوع حجاب و عفاف نیازمند نگاه راهبردی است

انتخاب آیت‌الله رئیسی نتیجه بصیریت بالای مردم بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha