صحبت‌های روحانی فرار روبه جلو است

صحبت‌های روحانی فرار روبه جلو است

به گزارش سراج24، احمد نادری نماینده مردم تهران، ری،‌شمیرانات و اسلامشهر درباره صحبت‌های اخیر رئیس جمهور اظهار کرد: صحبت‌های اخیر آقای روحانی نوعی فرار به جلو است و در واقع ایشان وقتی به ۸ سال گذشته نگاه می‌کند، چون هیچ دستاوردی نداشته است و در سیاست خارجه به قول رئیس سابق بانک مرکزی تقریباً هیچ دستاوردی نداشته است به ناچار این صحبت‌ها را می‌کند.

وی گفت: اینها در واقع یک نوع واکنش‌های روانشناختی نسبت به شکست‌هایی است که دولت وی داشته است، چرا که وقتی به گذشته نگاه می‌کند هیچ دستاوردی نداشته است.

نماینده مردم تهران، ری،‌شمیرانات و اسلامشهر درمورد مصوبه هسته‌ای مجلس افزود: اگر این قانون نبود این آقایان هیچ چیز برای مذاکره نداشتند و با دست خالی می‌رفتند و تا همین جا هم دوام نمی‌آورد.

نادری بیان کرد: قانون مجلس برای دفاع از منافع ملی و دفاع از حیثیت مردم کشور بود و معتقد هستیم بهترین قانونی است که در سال‌های اخیر در مجلس به تصویب رسیده که مبتنی بر منافع ملی جمهوری اسلامی ایران به معنی دقیق کلمه بوده است.

وی بیان کرد: کافی است آقای روحانی یک ساعت بدون محافظ بین مردم برود تا واکنش مردم را نسبت به خود ببیند، نه در بین مردم روستا بلکه اگر می‌تواند در همین میدان انقلاب تهران یک ساعت حضور پیدا کند.

نماینده مردم تهران، ری،‌شمیرانات و اسلامشهر در انتها خاطر نشان کرد: به آقای روحانی توصیه می‌کنم در روزهای باقی‌مانده از دولت به کار خود مشغول شود شاید در این بازه زمانی اندک بتواند خدمتی واقعی به مردم داشته باشد تا شاید برای قیامت خودش بهتر باشد.

اخبار مرتبط

عقب‌ماندگی‌ها در زمینه دارایی‌های دولت با جدیت پیگیری شود

تاکید سران قوا بر تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی و اطلاع‌رسانی به‌هنگام

۴۸ اخلال‌گر ارزی دستگیر شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha