جشن‌های عید غدیر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

جشن‌های عید غدیر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، نوشاد نوشادی با اشاره به در پیش بودن عید غدیر خم اظهار داشت: عید غدیر روزی است که خداوند نعمت خود را کامل کرده و ولایت و جانشین بعد از رسول خود را به مسلمانان هدیه داده است.

وی از همه مردم بویژه هیئت‌های مذهبی خواست که به تکلیف خود عمل کنند و غدیر را احیا و جشن‌های این عید خداوندی را باشکوه تمام برگزار کنند و در این روز با عظمت اطعام غدیر و کمک‌های مومنانه به اقشار آسیب پذیر را با نام مولا علی علیه السلام انجام دهند.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور اضافه کرد: باید دسته‌های شادی و اجرای سرودهای خیابانی با فاصله گذاری اجتماعی و رعایت نکات بهداشتی در کنار آذین بندی خیابان‌ها و معابر برپا شود.

وی اضافه کرد: قطعاً اگر غدیر بزرگ داشته شده بود محرم اتفاق نمی‌افتاد بنابراین امام حسین علیه السلام و یاران باوفایش شهدای احیای غدیر هستند.

نوشادی تاکید کرد: باید برای غدیر بیشتر از عاشورا و فاطمیه توان گذاشت و نیاز است که برای احیای بیشتر غدیر توان مضاعفی گذاشته شود.

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور افزود: غدیر افضل بر تمام مناسبت‌های تشییع است و در واقع اساس این مذهب بر بزرگداشت این روز یعنی روز عید سعید غدیر استوار است

اخبار مرتبط

اولویت کشور مقابله همه جانبه با بیماری منحوس کرونا است

پوشش واکسیناسیون در قم بالاتر از میانگین کشور است

استقرار 210 گروه بسیجی جهت مقابله با کرونا در شمال غرب شیراز

0 نظر

ارسال نظر

capcha