برگزاری ۲۵۰ عنوان برنامه همزمان با هفته عفاف و حجاب در همدان

برگزاری ۲۵۰ عنوان برنامه همزمان با هفته عفاف و حجاب در همدان

به گزارش سراج24، سرهنگ وحید خادمی اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن روز عفاف عبارت «حیای مرد، عفت زن، حیای زن، عفت مرد» به عنوان شعار این هفته انتخاب شد.

وی ادامه داد: در راستای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب برنامه‌های متعددی در سال جاری اعم از مشاوره با موضوع عفاف و حجاب، فضا سازی در سطح شهر، معرفی شهدای شاخص زن به عنوان اسوه و نمونه، صدور بیانیه، گفتمان سازی سبک زندگی ایرانی اسلامی و مواردی از این قبیل برگزار شده است که البته بخش زیادی از برنامه‌ها بر بستر فضای مجازی برنامه ریزی و اجرا شده است.

خادمی با اشاره به اهمیت فضای مجازی و تأثیر گذاری آن بر جامعه تشریح کرد: در سال جاری برنامه‌های متنوعی برای حضور مؤثر در فضای رسانه‌ای کشور تدارک دیده شده است و برخی از آنها نیز به اجرا درآمده‌اند که از این برنامه‌ها می‌توان به موارد برنامه تلویزیونی با حضور فعالان، فرهیختگان و اقشار مردم، نشست‌های وبیناری با موضوع عفاف و حجاب، هشتک آرامش من و تو، تولید مستند و نماهنگ اشاره کرد کرد.

معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین (ع) همدان با تاکید بر این موضوع که در مساله عفاف و حجاب متغیرهای متعددی نقش دارند که در اثر گذاری برنامه نیز مؤثر هستند، ادامه داد: برنامه‌ها با اهداف کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت تدوین شده است که برخی با تاکید بر گفتمان سازی و برخی فرهنگ سازی و برخی با اقدامات ایجابی طرح ریزی می‌شود.

خادمی با بیان اینکه ۲۵۰ عنوان برنامه در هفته عفاف و حجاب در سطح استان همدان اجرا می‌شود، ادامه داد: به مناسبت فرا رسیدن روز عفاف عبارت «حیای مرد، عفت زن، حیای زن، عفت مرد» به عنوان شعار این هفته انتخاب شد.

اخبار مرتبط

جشنواره کتابخوانی رضوی برای کارکنان دولت آموزش ضمن خدمت محسوب می‌شود

پیشکسوتان دفاع مقدس در همدان تجلیل شدند

تقدیر آیت الله نوری همدانی از ایثارگری های سربازان گمنام امام زمان(عج)

0 نظر

ارسال نظر

capcha