برگزاری ۲۵۰ عنوان برنامه همزمان با هفته عفاف و حجاب در همدان

برگزاری ۲۵۰ عنوان برنامه همزمان با هفته عفاف و حجاب در همدان

به گزارش سراج24، سرهنگ وحید خادمی اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن روز عفاف عبارت «حیای مرد، عفت زن، حیای زن، عفت مرد» به عنوان شعار این هفته انتخاب شد.

وی ادامه داد: در راستای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب برنامه‌های متعددی در سال جاری اعم از مشاوره با موضوع عفاف و حجاب، فضا سازی در سطح شهر، معرفی شهدای شاخص زن به عنوان اسوه و نمونه، صدور بیانیه، گفتمان سازی سبک زندگی ایرانی اسلامی و مواردی از این قبیل برگزار شده است که البته بخش زیادی از برنامه‌ها بر بستر فضای مجازی برنامه ریزی و اجرا شده است.

خادمی با اشاره به اهمیت فضای مجازی و تأثیر گذاری آن بر جامعه تشریح کرد: در سال جاری برنامه‌های متنوعی برای حضور مؤثر در فضای رسانه‌ای کشور تدارک دیده شده است و برخی از آنها نیز به اجرا درآمده‌اند که از این برنامه‌ها می‌توان به موارد برنامه تلویزیونی با حضور فعالان، فرهیختگان و اقشار مردم، نشست‌های وبیناری با موضوع عفاف و حجاب، هشتک آرامش من و تو، تولید مستند و نماهنگ اشاره کرد کرد.

معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین (ع) همدان با تاکید بر این موضوع که در مساله عفاف و حجاب متغیرهای متعددی نقش دارند که در اثر گذاری برنامه نیز مؤثر هستند، ادامه داد: برنامه‌ها با اهداف کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت تدوین شده است که برخی با تاکید بر گفتمان سازی و برخی فرهنگ سازی و برخی با اقدامات ایجابی طرح ریزی می‌شود.

خادمی با بیان اینکه ۲۵۰ عنوان برنامه در هفته عفاف و حجاب در سطح استان همدان اجرا می‌شود، ادامه داد: به مناسبت فرا رسیدن روز عفاف عبارت «حیای مرد، عفت زن، حیای زن، عفت مرد» به عنوان شعار این هفته انتخاب شد.

اخبار مرتبط

موضوع حجاب و عفاف نیازمند نگاه راهبردی است

وضعیت شهرک های ساحلی مازندران زیبنده نیست

ترویج فرهنگ عفاف و حجاب را مطالبه گری کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha