از سوی انتشارات صریر؛

مجموعه شعر "امتحان" با محوریت دفاع مقدس منتشر شد

مجموعه شعر "امتحان" با محوریت دفاع مقدس منتشر شد

به گزارش سراج24؛ مجتبی خرسندی پیرامون تازه‌ترین اثرش که با عنوان "امتحان" منتشر شده است اظهار کرد: اشعار این کتاب با محوریت مفاهیم و مضامین دفاع مقدس و محور مقاومت سروده شده و عنوان "امتحان" برای این مجموعه برگرفته از اشعار موجود در کتاب است، چرا که کلیدواژه امتحان در آن زیاد تکرار شده است.

شاعر بروجردی ساکن قم گفت: حوادث و اتفاقات 8 سال دفاع مقدس، برخی از شهدای شاخص 8 سال دفاع مقدس، برخی از مناسبت‌های تاریخی مهم پس از انقلاب اسلامی، شهدای شاخص محور مقاومت و مدافعان حرم، اتفاقات مهم جهان اسلام مانند اتفاقات نیجریه، یمن، افغانستان و ...در این مجموعه دیده می‌شود.
مجموعه شعر امتحان دارای چهل و یک اثر در قالب‌های مختلف اعم از غزل، مثنوی، چهارپاره، رباعی، نیمایی و سپید می‌باشد که سوم خردادماه امسال در شهر شیراز به صورت مجازی رونمایی شد.
مجتبی خرسندی شاعر ۲۸ ساله اهل بروجرد است که پس از تحصیل در رشته ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی در بروجرد، ازدواج کرده و سپس ارشد ادبیات را در دانشگاه قم خوانده و از سال ۹۶ ساکن این شهر مقدس شده است.
وی از سال ۱۳۸۹ سرودن اشعار را آغاز کرده و تا کنون چهار اثر با عناوین جمع مفرد، تیغ هفتاد و دو دم، نقطه ضعف و امتحان از او به چاپ رسیده است.
گفتنی است؛ مجموعه شعر «امتحان» توسط انتشارات صریر در ۹۲ صفحه و در ۱۰۰۰ نسخه با قیمت ۲۳۰۰۰ تومان به زیور طبع آراسته شده است و از مراکز تهیه کتاب می توان آن را خریداری کرد.
 

اخبار مرتبط

تجربیات دفاع مقدس موجب شد در برابر فشارها ایستادگی کنیم

بار دیگر یاد یاران کرده ام

ویژه برنامه های رادیو سلامت در هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha