معنویت انقلاب پاشنه آشیل نظام اسلامی است

معنویت انقلاب پاشنه آشیل نظام اسلامی است

به گزارش سراج24، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی عصر شنبه در یادواره شهدای روستای ایول با بیان اینکه باطن معنوی و معنویت انقلاب اسلامی دارای جاذبه است، اظهار داشت: این معنویت سبب شد تا مجاهدان به جهاد در راه خدا و دفاع از وطن و حرم بپردازند.

وی با اظهار اینکه دشمنان در حوزه‌های مختلف علیه جمهوری اسلامی تلاش و کار کردند، افزود: معنویت انقلاب سبب شد تا توطئه‌های دشمنان از جمله نقشه کودتای نوژه، جریان طبس و غیره به شکست کشیده شود.

وی با عنوان ملت ایران عاشورایی است، معنویت انقلاب و نظام اسلامی را سبب ناکارآمدی تلاش‌ها و توطئه‌های دشمنان دانست و گفت: معنویت انقلاب پاشنه آشیل نظام اسلامی و دشمنان است و سبب شده تا توطئه‌های آنان خنثی شود.

آیت الله لائینی تاکید کرد اگر از معنویت و انگیزه‌های الهی فاصله گیریم در مقابله با دشمن به مشکل برخواهیم خورد و در این موقع دیگر تجهیزات نظامی نیز کارساز نخواهد بود.

امام جمعه ساری یادآور شد: نباید اجازه دهیم روح معنویت در جامعه تضعیف شود و نباید اجازه دهیم عفاف و حجاب، مساجد و محافل مذهبی و فضاهای مربوط به شهیدان کمرنگ شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران ساخت مسجد و مهدیه را مهم ولی استفاده کردن از آن را بسیار مهم‌تر دانست و گفت: انتظار داریم در بعد پایبندی به دین و داشتن روحیه انقلابی باید بیش از گذشته توجه کرد.

اخبار مرتبط

دلیل ماندگار نشدن برخی یاران امام (ره) در اوایل انقلاب چه بود؟!

عقب‌ماندگی ها ناشی از فاصله گرفتن با روحیه جهادی و انقلابی است

نقش مساجد در برگزاری مراسم انقلاب قابل تقدیر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha