ظرفیت کانون های فرهنگی تبلیغی برای توسعه اجتماعی به کار گرفته شود

ظرفیت کانون های فرهنگی تبلیغی برای توسعه اجتماعی به کار گرفته شود

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در جمع اعضای مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان اظهار کرد: کانون‌های فرهنگی تبلیغی بازوهای توانمند ادارات تبلیغات اسلامی هستند که در سطح استان باید برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی انجام دهند.

وی با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی باید بیش از پیش برای تحقق اهداف فرهنگی استان تلاش کنند، افزود: بر اساس آموزه‌های وحیانی برخی کارها ارزش و فضیلت ذاتی دارد و توصیه به حق و صبر از این موارد است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز نیز در این جلسه عنوان کرد: شهرستان سقز بیشترین تعداد کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان را داراست که این مهم سرمایه‌ای عظیم برای تبلیغات اسلامی به شمار می‌روند.

حجت‌الاسلام برومند رازیانی با بیان اینکه انگیزه جوانان فعال و جهادی کانون‌های فرهنگی تبلیغی در استان به‌ویژه شهرستان سقز ستودنی و ارزشمند است، افزود: گرچه هزینه مالی و حمایت اعتباری چندانی برای کانون‌های فرهنگی نداشته‌ایم اما به صورت مستقل و با رویکرد فرهنگی پای کار بوده‌اند.

وی اضافه کرد: کانون‌های فرهنگی اهرم‌های اثرگذار در مباحث و فعالیت‌های فرهنگی استان به شمار می‌روند و باید از ظرفیت آنها به‌خوبی استفاده برد.

اعضای مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان کردستان نیز در این نشست از برگزاری محافل قرآنی، استفاده از ظرفیت روحانیون و ماموستاها برای معرفی ویژگی‌های اهل بیت به نوجوانان و جوانان و استمرار کمک‌های مومنانه به عنوان برنامه‌های در نظر گرفته شده برای ایام محرم نام بردند.

اخبار مرتبط

تغییر در بدنه وزارت ارشاد با ورود نیروهای حزب الهی

اجرای مصوبات شواری فرهنگ ایثار و شهادت در ادارات پیگیری شود

ترانه «دایه دایه وقت جنگه» ثبت ملی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha