آیت الله مصباح همواره مدافع ولایت بوده است

آیت الله مصباح همواره مدافع ولایت بوده است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام ناصر شکریان امیری پیش ازظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران در پی توهین به مرحوم آیت الله مصباح (ره)، گفت؛ آیت الله مصباح (ره) تا پایان عمر با برکت خود در تبیین و ترویج معارف اسلام ناب و گفتمان انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکرد.

وی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت نهمین اختر تابناک امامت و ولایت امام جواد علیه السلام و با محکوم کردن اقدام سخیف و هتاکانه یکی از نویسندگان علیه علامه مصباح (ره)، اظهار داشت: علامه مصباح (ره) هم در دوران حیات با برکت خود و هم بعد رحلت این عالم اندیشمند مظلوم بود و این همه موج تخریب و توهین و گستاخی نسبت به ایشان بی سابقه بود.

وی در ادامه با محکوم کردن در پی توهین و هتاکی یکی از نویسندگان، افزود: تعابیر رهبری معظم انقلاب در خصوص این عالم برجسته و متفکر بزرگ، بیانگر عمق شناخت معظم له نسبت به علامه مصباح (ره) است و اینگونه سخن گفتن از سوی عده‌ای فریب خورده در خصوص این اندیشمند جهان اسلام جفا به شخصیت و جایگاه علمی آیت الله مصباح (ره) است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مبانی فکری و اندیشه‌های ناب و ایدئولوژیک علامه مصباح (ره)، تصریح کرد: رهبری معظم انقلاب در خصوص آیت الله مصباح (ره) فرمودند اینها عقبه تئوریک نظام هستند و نبود این شخصیت‌ها در برخی مسئولیت‌ها خسارت بزرگ برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام شکریان امیری در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به هجمه‌های فراوان در زمان حیات و بعد رحلت علامه مصباح (ره)، خاطر نشان کرد: یکی از مهم‌ترین و دغدغه مند ترین مبانی فکری علامه (ره) نسبت به جایگاه و شأن ولایت و رهبری معظم انقلاب بود و ایشان در این مسیر همواره مورد هجمه‌های فراوان دشمنان خارجی و داخلی بودند و هیچ وقت در دفاع از جایگاه ولایت و رهبری معظم انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکرد و همواره موضع گیری های خود را اعلام می‌کرد.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان در پایان با اشاره به ویژگی‌های برجسته و منحصربفرد علامه مصباح (ره)، تاکید کرد: ولایتمداری، بصیرت و ساده زیستی یکی از بارزترین ویژگی اندیشمند و عالم برجسته جهان اسلام علامه مصباح (ره) بود و مبدع و مبتکر طرح ولایت که از موفق ترین طرح‌های علمی و اخلاقی در کشور بود که رهبری معظم انقلاب بارها به آن اشاره کردند.

اخبار مرتبط

همایش ملی «آیت الله مصباح یزدی» فراخوان مقاله داد

طرح یاوران ولایت به صورت مجازی برگزار می‌شود

ولایت امیرالمومنین علی (ع) دژ مستحکم شیعیان است

0 نظر

ارسال نظر

capcha