نیروهای مقاومت یمن بر شهر راهبردی «الزاهر» در «البیضاء» مسلط شدند

نیروهای مقاومت یمن بر شهر راهبردی «الزاهر» در «البیضاء» مسلط شدند

به گزارش سراج24 به نقل از المسیره، سلسله پیشروی های ارتش و کمیته های مردمی یمن در مواجهه با مزدوران و متجاوزان ائتلاف سعودی همچنان ادامه دارد. نیروهای یمنی دستاورد جدیدی را در البیضاء خلق کردند.

بر اساس این گزارش، نیروهای مقاومت یمن طی عملیاتی گسترده در استان البیضاء موفق شدند کنترل شهر راهبردی «الزاهر» واقع در این استان را به دست بگیرند. این درحالی است که آنها بر چند پایگاه مزدوران و تکفیریها در این استان مسلط شدند.

عملیات مذکور پس از آن انجام شد که چندی پیش «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن از انجام جدیدترین عملیات‌های استراتژیک نیروهای یمنی علیه اهداف سعودی خبر داد.

وی در این خصوص گفت: یگان پهپادی یمن بار دیگر پایگاه هوایی ملک خالد در «خمیس مشیط» را با پهپاد قاصف K۲ هدف قرار داد. طبق اعلام سخنگوی نیروهای مسلح یمن، پهپاد یمنی‌ها هدف نظامی مهم خود در خمیس مشیط را به دقت مورد اصابت قرار داد.

یحیی سریع در پایان تأکید کرد که این اقدام در چارچوب پاسخ مشروع به حملات متجاوزان و تداوم محاصره یمن انجام شده است. این در حالی است که طی روزهای اخیر، پایگاه راهبردی ملک خالد بارها توسط نیروهای یمنی هدف قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

ایستادگی مردم یمن در برابر ارتجاع عرب/دشمنان نمی‌توانند کاری کنند

عملیات بزرگ پهپادی یمن علیه عربستان/پایگاه ملک خالد و آرامکو هدف قرار گرفتند

شکسته شدن آخرین پدافند ائتلاف سعودی در شمال مأرب یمن

0 نظر

ارسال نظر

capcha