تیک تاک محتوای ناقض قوانین را به طور خودکار حذف می کند

تیک تاک محتوای ناقض قوانین را به طور خودکار حذف می کند

به گزارش سراج24 به نقل از رویترز، اپلیکیشن تیک تاک روز گذشته اعلام کرد از روش‌های اتوماسیون بیشتری برای حذف ویدئو های خلاف قوانین در پلتفرمش استفاده می‌کند.

در حال حاضر ابزارهای مختلف ویدئوهای آپلود شده در این پلتفرم را بررسی می‌کنند تا هرگونه نقض احتمالی قوانین ردیابی و نشانه گذاری شود. در مرحله بعد یکی از اعضای تیم ایمنی تیک تاک ویدئو را بررسی می‌کند. در صورت شناسایی تخلف در محتوا، ویدئو حذف و به کاربر اطلاع رسانی می‌شود.

این اپ اشتراک گذاری ویدئو اعلام کرده طی چند هفته آینده حذف خودکار محتواهایی را آغاز می‌کند که قوانین پلتفرم درباره محتوای خشونت آمیز، فعالیت‌های غیرقانونی و کالاهای قانونی را نقض می‌کنند. البته علاوه بر این روش کارمندان انسانی همچنان محتوا را بررسی می‌کنند.

همچنین تیک تاک در صورت رصد نخستین مورد نقض قوانین، هشداری در اپ ارسال می‌کند. در صورت تکرار نقض قانون، علاوه بر اطلاع رسانی به کاربر، احتمال دارد حساب وی به طور دائمی حذف شود.

این تغییرات در حالی اعمال می‌شود که شبکه‌های اجتماعی دیگر از جمله فیس بوک به دلیل انبوهی از محتوای نفرت پراکنانه و اخبار جعلی در سراسر جهان، مورد انتقاد قرار گرفته‌اند.

اخبار مرتبط

تیک تاک ویدیوهای «چالش جعبه شیر» را ممنوع کرد

روسیه برای حذف محتوای غیرقانونی به گوگل ۲۴ ساعت مهلت داد

یک شکاف امنیتی در تیک تاک کشف شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha