سخنگوی حماس: زمین را زیر پای صهیونیست‌ها به آتش بکشید

سخنگوی حماس: زمین را زیر پای صهیونیست‌ها به آتش بکشید

به گزارش سراج24 به نقل از فلسطین الیوم، «عبداللطیف القانوع» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» از عموم فلسطینیان ساکن کرانه باختری خواست تا به جنایات رژیم صهیونیستی در این منطقه پاسخ دهند.

بر اساس این گزارش، القانوع گفت که ساکنان کرانه باختری در پاسخ به جنایات بی‌وقفه نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیست و ادامه شهرک‌سازی آنها در اراضی فلسطین، باید زمین را زیر پای اشغالگران صهیونیست به آتش بکشند و در هر جایی به مقابله با آن‌ها برخیزند.

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس ضمن تمجید از پایداری و مقاومت قهرمانانه فلسطینیان ساکن کرانه باختری به ویژه ساکنان شهرک‌های بیتا، بیت دجن، کفر قدوم و قصره در برابر اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که ادامه تظاهرات علیه شهرک‌سازی و درگیری با اشغالگران، طرح‌های شوم و استعمارگرانه رژیم صهیونیستی را به شکست خواهد کشاند.

گفتنی است، شهرک نشینان صهیونیست چندی پیش شهرک جبیل صبیح واقع در منطقه بیتا در کرانه باختری را اشغال کرده بودند تا در آنجا شهرک سازی صورت بگیرد، فلسطینیان با برگزاری تظاهرات گسترده و درگیری با صهیونیست‌ها، آنها را وادار به خروج از جبیل صبیح کردند. در حال حاضر شهرک نشینان دیگر قدرت تحریک فلسطینیان را از دست داده‌اند.

اخبار مرتبط

پیام قدردانی جنبش حماس به ایران به دلیل حمایت از ملت و مقاومت فلسطین

حمله صهیونیست‌ها به سوریه محکوم است/ باید در برابر زورگویی تل‌آویو متحد شد

از ایران به دلیل ایفای نقش محوری درحمایت از مقاومت قدردانی میکنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha