ترویج بی‌حجابی مهم‌ترین حربه‌ دشمن برای اسلام‌زدایی است

ترویج بی‌حجابی مهم‌ترین حربه‌ دشمن برای اسلام‌زدایی است

به گزارش سراج24؛ آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی‌همدانی، امام جمعه کرج، در خطبه‌های نمازجمعه کرج اظهار کرد: باید در نظر داشته باشیم که دولت جدید هنوز سر کار نیامده است و برخی از مطالباتی که امروز مطرح می‌شود زمان‌بر بوده و امکان رسیدن به آن در کوتاه‌مدت وجود ندارد.

وی بیان کرد: مطرح‌کردن این قبیل مسائل باعث قرارگرفتن در چرخه ایجاد نارضایتی مردم است، بنابراین نباید در دام این‌گونه شیطنت‌ها قرار بگیریم.

امام جمعه کرج تصریح کرد: با اینکه بنا بر اطلاعات رسیده انبارهای کالاهای اساسی پر هستند اما برخی با مطرح‌کردن بعضی موارد به دنبال ایجاد نارضایتی بین مردم هستند.

این مسئول بیان کرد: باید پرسید که چرا نهاده‌های دامی در گمرکات کشور در حال فساد و پوسیده‌شدن هستند اما با نرساندن به دست تولیدکنندگان باعث ایجاد نارضایتی در بین آنها می‌شوند؟

حسینی‌همدانی با اشاره به مسئله قطعی آب و برق گفت: این مسائل نیز به نارضایتی‌ها دامن زده است، به نوعی که به این نتیجه می‌رسیم برخی می‌خواهند کشور را ناآرام کنند.

وی با بیان اینکه مردم بدانند که اگر مدتی دیگر مقاومت کنند این مسائل پایان خواهد یافت، اظهار کرد: نباید در دام دشمنان بیفتیم و دچار انشقاق شویم، دشمن هم باید بداند که مردم ایران متحد و منسجم است و لحظه‌ای در مقابل آنها کوتاه نیامده و عقب‌نشینی نمی‌کند.

این مسئول در ادامه با تاکید براینکه ترویج بی‌حجابی مهم‌ترین حربه‌ دشمن برای اسلام‌زدایی است، گفت: کسانی که در زمین دشمن دم از بی‌عفتی می‌زنند بدانند که جامعه ما خانواده محور است و در مقابل تهاجم دشمنان ایستادگی می‌کنند.

وی ادامه داد: دشمنان توطئه‌های مختلفی دارند؛ به طور مثال دم از آن می‌زنند که خانواده تشکیل نشود یا سن ازدواج را بالا می‌برند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز گفت: مشکلات اشتغال و مسکن هم در تشکیل خانواده موثر است مگر آنکه دولت جدید مقدماتی را برای خانه‌دارشدن جوان ها فراهم کند.

حسینی همدانی گفت: دشمنان برای ضربه‌زدن به مسئله حجاب و عفاف تشویق به روابط غیرعرفی می‌کنند و اگر هم خانواده تشکیل شود به نقشه شوم دیگر روی می‌آورند و به دنبال آن هستند که تکثیر نسل صورت نگیرد چراکه از انسجام ایران اسلامی می‌ترسند.

امام جمعه کرج یادآورشد: دشمنان با استفاده از رسانه‌های متعددبه دنبال آن هستند که ترویج بی‌حجابی داشته باشند و به صورت سازماندهی شده به ارزش‌های الهی و انقلابی ضربه می‌زنند.

وی گفت: با ماهواره برنامه‌های مختلفی می‌سازند تا عفت و خانواده را از بین ببرند و ازدواج سفید را معرفی می‌کنند که این‌ها جریان‌های تخریبی ارزش‌های اسلامی است و مربوط به اسلام نیست.

امام جمعه کرج گفت: در خاطرات یک جاسوس انگلیسی آمده است که می‌گوید یکی از قوت‌های مسلمانان حجاب بانوان است که مانع از فساد می‌شود بنابراین باید به این نکته توجه داشت که حجاب نماد برای ما است ولی دشمنان با این نماد مبارزه نمی‌کنند بلکه به دنبال تغییر باورها و سپس رفتارها هستند.

این مسئول بیان کرد: باید برای خانواده، کودکان و حیا در جامعه برنامه داشت و از موازی‌کاری پرهیز کرد؛ امروز گروه‌های جهادی آتش به اختیار کار خود را در این زمینه‌ها انجام می‌دهند اما فعالیت آنان مسئولیت را از دوش متولیان امر برنمی‌دارد.

اخبار مرتبط

شلیک یک راکت آموزشی علت صدای انفجار در حومه کرج است

تمجید معاون رئیس‌جمهور از حجاب بانوان فوتبالیست

دولت رقیب بخش خصوصی نیست/ از شرکت‌های دانش‌بنیان تولید واکسن ‌حمایت ‌می‌کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha