آمادگی سپاه ایلام برای کمک به تولید و اشتغالزایی در مناطق محروم

آمادگی سپاه ایلام برای کمک به تولید و اشتغالزایی در مناطق محروم

به گزارش سراج24، سردار جمال شاکرمی ظهر پنجشنبه در نشست هم اندیشی مجمع بسیجیان با نمایندگان مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: جلسه قرارگاه شهید مدرس بسیج با هدف استفاده از نظرات هیئت‌های اندیشه ورز بسیج و مجمع بسیجیان و ارائه نظرات و راهکارهای عملیاتی به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شده است.

وی گفت: جلسات قرارگاه شهید مدرس در سراسر کشور به صورت فصلی برگزار می‌شود و امروز هم در جلسه این قرارگاه مسئولان هفت کارگروه اندیشه ورز بسیج در زمینه‌های اقتصاد و امور زیربنایی، آموزش، تحقیقات و فناوری، مدیریت و حکمرانی، فرهنگی و اجتماعی، مسائل زنان و خانواده، سلامت و رسانه، نقطه نظرات کارشناسی خود را برای حل مشکلات و آسیب‌های موجود با نمایندگان استان در میان گذاشتند.

سردار شاکرمی اضافه کرد: حضور نخبگان در این مجمع فرصتی است تا برای حل مشکلات و معضلات جامعه از ظرفیت آنها استفاده شود و در قالب این نشست‌ها از ظرفیت نظارتی مجلس استفاده و این طرح‌ها که مشکلات و مسائل جامعه در آن مطرح است، پیگیری و به عنوان مطالبه بسیج از نمایندگان مجلس مطرح می‌شود.

فرمانده سپاه استان بیان کرد: مطالبات و نقطه نظرات مجمع بسیجیان برای حل مشکلات مردم و کمک به توسعه استان در دو حوزه توانمندی‌های سپاه در زمینه محرومیت زدایی و ارائه راهکارها به نمایندگان مطرح شده است.

وی گفت: سپاه امیرالمومنین (ع) برای کمک به تولید و اشتغالزایی و همچنین مشارکت در اجرای پروژه‌های کوچک و زودبازده در مناطق محروم استان آمادگی کامل دارد و برنامه‌های بسیار خوبی در سال ۱۴۰۰ در دست اجرا دارد که حمایت نمایندگان مجلس را در این راستا می‌طلبد.

سردار شاکرمی اضافه کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با نگاه انقلابی و روحیه جهادی برنامه‌های خود را برای حل مشکلات معیشتی مردم با اجرای طرح‌های زودبازده که مردم نتیجه آنها را بر سر سفره خود ببینند و همچنین اجرای طرح‌های کلان ملی دنبال کنند.

بهزاد علیزاده و سارا فلاحی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به نقش و جایگاه و اهمیت بسیج و با تقدیر از اقدامات ارزنده بسیجیان در سطح استان، بر ضرورت هم افزایی میان نخبگان بسیجی و نمایندگان تاکید و خواستار استمرار این جلسات شدند.

نمایندگان مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تاکید کردند تمام توان خود را برای رفع مشکلات مردم با استفاده از ظرفیت نخبگانی بسیج بکار خواهند گرفت.

اخبار مرتبط

ماموریت بسیج مجاهدت در راه خدا و خدمت به مردم است

راهبردهای دشمنان در مقابل ایران شکست خورده است

تلاش برای بمب‌گذاری در تبریز ناکام ماند

0 نظر

ارسال نظر

capcha