آیت الله العظمی شاهرودی در زمره مفاخر ارزشمند جهان اسلام است

آیت الله العظمی شاهرودی در زمره مفاخر ارزشمند جهان اسلام است

به گزارش سراج24، آیت الله سید محمد شاهچراغی در دیدار با وزیر ارشاد کابینه دوازدهم همزمان با صبح پنجشنبه در دفتر خود در سمنان با بیان اینکه همانطور که در خصوص مفاخر و بزرگان دینی بزرگداشت‌های فراوانی داشتید، ما در استان نیز مفاخر بزرگی داریم که باید نکوداشت آنها مورد توجه شود، بیان کرد: وزارت ارشاد نیاز است تا در خصوص یادواره شهدا نیز ورود کرده و اقدامات ویژه ای به کار گیرند که آیت الله سعیدی یکی از این شهدای ارزشمند استان هستند که نیاز است تا نکوداشت این عزیز نیز انجام شود.

وی با بیان اینکه آیت الله العظمی شاهرودی، یکی از مفاخر بسیار ارزشمند استان سمنان و جهان اسلام است که باید یاد آنها را زنده نگاه داریم، ابراز داشت: اقدامات ابتکاری توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان صورت گرفته و شخصیت ایشان نیز دارای اخلاق دینی و علمی و فرهنگی است و به واسطه برگزاری نکوداشت آیت الله العظمی شاهرودی نیز از ایشان تقدیر و تشکر داریم.

امام جمعه سمنان ادامه داد: از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست داریم تا رنگ و بوی فرهنگ و هنر سابق را نداشته باشیم و تمامی کارها رنگ خدا و اسلام داشته باشد که الحمدالله تاکنون نیز اینگونه بوده است.

آیت الله شاهچراغی با بیان اینکه سمنان، استانی ممتاز و شاخص است، ابراز داشت: نکوداشت آیت الله العظمی شاهرودی، برنامه‌ای بسیار خوب و ارزنده است.

اخبار مرتبط

انجام ۳ هزار فعالیت ویژه هفته دفاع مقدس در سمنان

مرکز فرهنگی دفاع مقدس سمنان وارد فاز موزه‌آرایی شد

همایش «جنگ بیولوژیک؛ پیامدها و راهکارها» برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha