یادداشت؛

نظام، سنگری برای تمام فصول

نظام، سنگری برای تمام فصول

به گزارش سراج24؛ زهرا زمانی: رئیس دولت یازدهم و دوازدهم! فرمودید که مشکلات اقتصادی دلیل کاهش مشارکت نیست پس خوب است کمی جزئی تر به روایت نگاه کنیم؛
قیمت سکه را به ماشین و قیمت ماشین را به خانه رسانید. به جای پیشرفت و تاسیس قرارگاه‌های نظامی قرارگاه‌های گوشت و مرغ راه انداختید. اقتصاد را فدای سیاست خارجه کردید. با انتخاب وزرا و و مدیران شایسته در میزان تورم رکود زدید.
کشور را از تولید به سمت دلالی گری پیش بردید. کارخانه ها یک به یک تعطیل شد و کارگران شرمنده خانواده‌هایشان. موج نا امیدی را با عمل نکردن به وعده های خود در جامعه تزریق کردید.
بنزین را یک شبه چند برابر کردید و گفتید که من هم نمیدانستم. ملت در کرونا جان دادند و شما به فکر ارزآوری بودید. اندک سرمایه مردم را در بازار بورس و دلار از بین بردید و گفتید که من اقتصاددان نیستم.
هر روز قیمت ها را بالاتر بردید و گفتید که حباب است. مردم توان خرید کالاهای اساسی خود را از دست دادند و شما در هواپیمای اختصاصی برای خود جشن تولد گرفتید.
اقتصاد جامعه اسلامی را فلج کردید و شکاف طبقاتی سال به سال بیشتر شد. این روزهای آخر قطعی مداوم برق را هم به کارنامه ی درخشان خود اضافه کردید.
دست آخر هشت سال، تمام ناکارآمدی های خود را به پای نظام آدرس دادید. همان نظامی که در همه حال شما را  حمایت کرد.
از قرارداد برجام تا فاجعه آبان ۹۸، نظام همواره از آبروی خود مایه گذاشت تا مشروعیت و اقتدار دولت شما حفظ شود.
شما به حامیان نظام برچسب بی شناسنامه و بی‌سواد بودن زدید، در عوض همین نظام اجازه نداد که به شما کوچکترین بی حرمتی شود.
اکنون خودتان قضاوت کنید که مردم با نگاه به کدام عملکرد شما باید مشتاق به رای دادن میشدند.
 و حالا تنها دستاورد بزرگ دولت شما در این 8 سال رسیدن از "تدبیر و امید" به  "تحقیر و ناامیدی" ملی بود.
در انتها ما هم مثل شما معتقدیم مشارکت ۴۸ درصدی و وجود عاملانی که موکد بر این اتفاق بودند فقط باید همین یکبار در تاریخ کشور ثبت شود و بس ...

اخبار مرتبط

تصمیم سخت واشنگنتن

جمهوری اسلامی، تبدیل نظام طاغوت به مردم‌ سالار دینی

تاکید رهبری روی نامگذاری سال‌ها در جهت حفظ منافع مردم است

0 نظر

ارسال نظر

capcha