کتاب زندگی شهید مدافع حرم اسدالله ابراهیمی چاپ شد

کتاب زندگی شهید مدافع حرم اسدالله ابراهیمی چاپ شد

به گزارش سراج24، کتاب «بهار، آخرین فصل» شامل مستند روایی زندگی شهید مدافع حرم اسدالله ابراهیمی نوشته مرتضی اسدی به‌تازگی توسط انتشارات روایت فتح منتشر و راهی بازار نشر شده است.

اسدالله ابراهیمی متولد سال ۱۳۵۱ بود که در نوجوانی در جبهه دفاع مقدس حاضر شد و سال ۹۵ به‌عنوان نیروی مدافع حرم در حلب سوریه به شهادت رسید. پیکر شهید ابراهیمی در منطقه درگیری با تروریست‌های تکفیری باقی ماند و مزار یادبودی برایش در بهشت‌زهرای تهران در نظر گرفته شد.

کتاب پیش‌رو که دربرگیرنده زندگی و خاطرات این‌شهید است، در ۹ فصل نوشته شده و پس از این‌فصول، وصیت‌نامه شهید ابراهیمی هم که خردادماه سال ۱۳۹۵ نوشته شده، درج شده است.

در قسمتی از این‌کتاب می‌خوانیم:

فهمید گردان عقب‌نشینی کرده، اما کار از کار گذشته و او جا مانده بود. مقاومت در مقابل آن حجم از آتش سخت و ناممکن شده بود، آماده عقب‌نشینی بود که دید فاصله‌اش با برخی از تکفیری‌ها به کمتر از بیست‌متر رسیده است، جنگ رو در روی آن‌ها شروع شد! چند نفرشان را به هلاکت رساند و به سمت جاده خروجی روستا عقب‌نشینی کرد. آن‌ها هم امان ندادند و بی‌وقفه شلیک کردند. فهمید اتفاق عجیبی در حال رخ‌دادن است! صدها تیر همزمان به طرفش شلیک می‌کردند، بدون اینکه حتی کوچک‌ترین زخمی بردارد هنوز زنده بود و مقاومت می‌کرد. در عوض تلفات بسیاری از دشمن گرفت.

مراد برای دیدن اسدالله به مقر گردان احتیاط برگشت و متوجه شد گردان را برای انجام عملیات به منطقه اعزام کرده‌اند. چند دقیقه آن اطراف چرخی زد تا نیروهای گردان خسته و کوفته از عملیات برگشتند. هرچه چشم چرخاند اسدالله در میان جمعیت نبود. فریاد زد:

_ پس اسدالله کجاست؟

این‌کتاب با ۱۹۲ صفحه، شمارگان هزار و ۱۰۰ نسخه و قیمت ۴۵ هزار تومان منتشر شده است.

اخبار مرتبط

کتاب تعاملی «مصطفی و امید» منتشر شد

کتابی از پدر به روایت دخترش رونمایی شد/ شهید مدافع حرمی که مدیر بانک بود

منجی در شعر فارسی‌زبانان

0 نظر

ارسال نظر

capcha