تعویق اختتامیه جشنواره رادیویی زیارت به‌ دلیل اوج‌گیری کرونا

تعویق اختتامیه جشنواره رادیویی زیارت به‌ دلیل اوج‌گیری کرونا

به گزارش سراج24، محسن نصرپور اظهار کرد: بر اساس تقویم نخستین جشنواره تولیدات رادیویی زیارت، قرار بود آئین اختتامیه این رویداد فرهنگی رسانه‌ای، ۱۷ تیرماه سال جاری به میزبانی مشهد مقدس برگزار شود اما به دلیل آغاز پیک پنجم کرونا و شیوع مجدد این بیماری در اقصی نقاط کشور، برگزاری این مراسم به زمان دیگری موکول شد.

وی افزود: بر این اساس و با اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و تغییر رنگ‌بندی شهرها بر اساس میزان ابتلاء و فوت به خاطر بیماری کرونا، با توجه به ضرورت تبعیت از دستورات مراجع ذیصلاح، دست اندرکاران جشنواره تصمیم گرفتند برگزاری آئین اختتامیه نخستین جشنواره تولیدات رادیویی زیارت را به تعویق بیندازند.

مدیرکل صداوسیمای خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه و اعلام اسامی برگزیدگان، تا اطلاع بعدی مسئولان بهداشتی مبنی بر خروج از شرایط حاد، برگزار نشده و زمان دقیق آن متعاقبأ اعلام خواهد شد.

وی با بیان این‌که نخستین جشنواره تولیدات رادیویی زیارت با محوریت رادیو زیارت، در نیمه دوم سال ۱۳۹۸ کلید خورد، ادامه داد: به دلیل شیوع کرونا در پایان همان سال، برگزاری آن با تأخیر همراه شد و اینک به دلیل اوج‌گیری مجدد شیوع کرونا، آئین اختتامیه این جشنواره بازهم به زمان دیگری موکول شده است.

اخبار مرتبط

یک روز بدون فوتی کرونایی در لرستان

روز بدون فوتی کرونایی در اردبیل

تزریق دز سوم و چهارم واکسن کرونا اجباری می‌شود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha