جایگاه مهمی به جوانان توانمند اختصاص داده نشده است

جایگاه مهمی به جوانان توانمند اختصاص داده نشده است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام علی مراد یوسفی عصر روز گذشته در همایش طرح ملی و استانی «مهرواره محله همدل» در مجتمع شهید باهنر کرج اظهار کرد: صادقانه اعتراف می‌کنم در مقابل بزرگی مردم، خدمات و گزارش کارهای بزرگی که در راستای حل مشکلات محلات استان انجام شد، حرفی برای گفتن ندارم.

وی بیان کرد: معتقدم این کار بیش از هر چیز دیگری زمینه تشکیل جامعه مهدوی و زمینه ظهور امام عصر (عج) را فراهم می‌کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز تصریح کرد: برخی از ویژگی‌هایی که از زمان ظهور می‌خوانیم، مشاهده می‌کنیم و می‌شنویم شبیه همان چیزهایی است که تمام نیازهای جامعه توسط خود جامعه حل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس نقش اجتماعی مردم نقش بسیار حائز اهمیت است، چراکه یکی از دلایل عمده ظهور این است که نقش اجتماعی مردم زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی (ع) است.

یوسفی گفت: در مقاطع بزرگی مشاهده کردیم که گره‌های بزرگی به دست توانمند افراد بزرگی نه در زمین، بلکه در عرش و آسمان‌ها باز شده است.

وی ادامه داد: بر این اساس در دفاع مقدس گره‌های بزرگی به دست جوانانی که در زمین عنوان کوچکی داشتند، اما در عرش جایگاه والایی داشتند، باز شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به افتخارات و توانمندی جوانان در حوزه علوم و فناوری، اظهار کرد: امروز بخش عمده‌ای از توانمندی‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی که در اختیار جامعه مهدوی و جبهه مقاومت در مقابل کفر قرار گرفته، به دست باکفایت جوانانی انجام شد که در معادلات دنیایی جایگاه بزرگی نداشتند.

وی با بیان اینکه جایگاه مهمی به جوانان توانمند اختصاص داده نشده، اما آنان امروز به حل پیچیده‌ترین مسائل روز پرداختند، تصریح کرد: امثال شهید تهرانی مقدم‌ها که امروز بخشی از برکات وجودی این عزیزان که جامعه امروز را بهره‌مند کردند، عناوین مهمی نداشتند اما دست آنها محل نزول امداد و نصرت الهی شد.

یوسفی با قدردانی از کسانی که این طرح و کار بزرگ را هدایت و راهبری کردند، متذکر شد: اگر ما هم بتوانیم به این وظیفه در راستای حل مشکلات محلات و مردم عمل کنیم، تمام مشکلات کشور که راه‌حل داخلی دارند، حل می‌شود.

اخبار مرتبط

روحیه مقاومت در دانش آموزان تقویت شود

بیان معارف امام حسین(ع) برای جوانان نیازمند نوآوری است

از گسترش فضاهای ارتباط با مردم استقبال می‌کنم

0 نظر

ارسال نظر

capcha