مدیریت اسلامی به معنای مدیریت مردمی است

مدیریت اسلامی به معنای مدیریت مردمی است

به گزارش سراج24، سردار محمدرضا نقدی عصر سه شنبه در برنامه تلویزیونی بزرگداشت چهلمین سالگرد شهادت، شهیدان انصاری و نورانی با اشاره به اینکه شهدا از نعمت‌های الهی که خداوند به آنها اعطا کرده در جهت خدمت به مردم استفاده می‌کنند، بیان کرد: نعمت‌های الهی باعث خودشیفتگی شهدا نمی‌شود بلکه از آن در جهت اعتلای روحی خود و خدمت به مردم استفاده می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به خصوصیات و ویژگی‌های شخصیتی شهید انصاری، تصریح کرد: ایشان مدیری ساده زیست، با تقوا، خاکی، مردمی و فداکار بود و مردم نیز به دلیل همین ویژگی‌ها به او علاقه داشتند.

وی با تاکید بر اینکه مدیران باید ساده زیستی و اخلاق خدمت به مردم شهید انصاری را الگوی خود قرار دهند، افزود: مردم قدردان کسانی که با اخلاص و تقوا به آنها خدمت می‌کنند، هستند.

سردار نقدی با اشاره به مقابله شهید انصاری با فتنه‌گران و آشوبگران در اوایل انقلاب، گفت: زمانی که دشمنان قصد داشتند در رشت آشوب به پا کنند شهید انصاری تنها با گفتن چند جمله مردم را مقابل آنها قرار داد و گیلانی‌ها دعوت وی را در این باره به خوبی اجابت کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مردم خدمت گزاری شبانه روزی شهید انصاری را مشاهده می‌کردند، بیان کرد: آنها می‌دیدند که این شهید بزرگوار همچون امام علی شبانه به خانه‌های فقیران و نیازمندان غذا می‌برد و به آنها رسیدگی می‌کرد.

سردار نقدی با بیان اینکه مدیریت اسلامی به معنای مدیریت مردمی است، خاطرنشان کرد: مسیر موفقیت ما در گرو تبعیت از راهی است که امثال شهید انصاری پیش روی ما گذاشتند.

اخبار مرتبط

سردار حاجی زاده: عهد بسته‌ایم آمریکا را از منطقه اخراج کنیم

بازگشت ناوگروه ۷۵ نداجا سرآغاز فصل نوینی در اقتدار دفاعی کشور است

یک تیم تروریستی در سروآباد کردستان منهدم شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha