جایی برای افراد سهم خواه در دولت انقلابی نیست

جایی برای افراد سهم خواه در دولت انقلابی نیست

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمد سبزی عصر سه‌شنبه در نشست با فعالین سیاسی شهرستان ساوه و زرندیه با قدردانی از مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰، اظهار کرد: مجلس انقلابی با عواملی که در برگزاری در انتخابات ۱۴۰۰ قصور و کارشکنی داشتند برخورد قاطع خواهد کرد و این موضوع را به طور جد دنبال می‌کند.

وی با بیان اینکه با تمام کارشکنی‌ها در انتخابات ۱۴۰۰ یک دولت انقلابی روی کار آمد، گفت: دولت انقلابی و مجلس شورای اسلامی در مقابل سهم خواهی‌ها می‌ایستند و تنها ملاک برای گزینش افراد در دولت انقلابی، تخصص و کارنامه روشن در کنار تعهد است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کار نیروی‌های جریان انقلابی و ارزشی با اتمام انتخابات ۱۴۰۰، تمام نشده است بلکه باید در تمامی مراحل و برهه‌های زمانی یاری‌گر مجلس و دولت انقلابی باشند.

سبزی با اشاره به موضوع ساخت و سازهایی که در مناطق حاشیه شهر ساوه انجام شده است، گفت: قانون فصل الخطاب است و باید اجرا شود ولی نباید مشکلات معیشتی و فشار اقتصادی که بر مردم وارد می‌شود را نادیده گرفت.

وی عنوان کرد: باید شرایطی فراهم شود که با آورده کم و زمین ارزان مردم بالاخص جوانان صاحب خانه شوند و در این راستا مجلس وام مسکن ۲۵۰ میلیون تومانی را تصویب کرده است و از اقدامات دیگری که به حل مسئله مسکن کمک کند دریغ نمی‌کند.

اخبار مرتبط

دولت مردمی به دنبال حل معضل فاصله میان مردم و حاکمیت است

دولت ایران از خون شهدای حمله تروریستی شاهچراغ نخواهد گذشت/ مردم خواهان نظم و امنیت هستند

حاشیه های سخنرانی «بهادری جهرمی» سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه قم

0 نظر

ارسال نظر

capcha