فراخوان اولین نمایشگاه نگارگری قرآنی ملکوت منتشر شد

فراخوان اولین نمایشگاه نگارگری قرآنی ملکوت منتشر شد

به گزارش سراج24، سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی، با هدف استفاده از زبان هنر برای دستیابی به اهداف خود در راستای تقویت مناسبات و تعاملات هنری، رسانه‌ای و تبلیغاتی میان دانشگاهیان و نخبگان در سطح ملی و بین‌المللی با محوریت قرآن کریم، مجموع نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی ملکوت را برگزار می‌نماید.
حمایت از هنرمندان جوان و مستعد، و نمایش آثار هنرمندان حوزه نگارگری قرآنی در سطح ملی و بین‌المللی از جمله رویکردهایی هست که در برگزاری این بخش از نمایشگاه مد نظر می‌باشد. آخرین مهلت ارسال آثار ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰ می‌باشد.

گفتنی است زمان برگزاری نمایشگاه ۳۰ تیرماه ۱۴۰۰( همزمان با عید سعید قربان) خواهد بود.

بخش‌های نمایشگاه:

نگارگری، گل و مرغ، تذهیب، تشعیر، طراحی سیاه قلم و پرتره سازی به شیوه نگارگری و پرداز

مقررات شرکت در نمایشگاه:

نمایشگاه ملی به صورت مجازی و در پایگاه اینترنتی (سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور) www.isqa.ir برگزار خواهد شد.

از میان آثار ارسالی، آثاری که طبق نظر هیأت انتخاب، شرایط حضور در نمایشگاه بین‌المللی را داشته باشند به این بخش راه پیدا خواهند کرد که به صورت مجازی و با همکاری سازمان‌های بین‌المللی برگزار خواهد شد. ثبت نام صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی reg.isqa.ir انجام خواهد گردید.

اطلاعات فرم ثبت نام و عناوین آثار در تهیه مطالب انتشاراتی و نمایشگاهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، از این رو مسئولیت صحت اطلاعات ارسالی بر عهده شرکت‌کننده است. حجم تصویر ارسالی کمتر از ۲ مگابایت باشد.

دبیرخانه نمایشگاه مجاز است از آثار ارسالی برای امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی خود استفاده کند. در صورت ارسال بیش از حد ظرفیت نمایشگاه، آثار به صورت گزینشی انتخاب می‌شود.

آثاری که با موضوع نمایشگاه مطابقت نداشته باشند حذف خواهند شد. آثاری که به لحاظ کیفیت فنی مورد تأیید نباشند حذف خواهند شد.

تصاویر ارسالی باکیفیت پایین داوری نخواهد شد. آثار حجمی و جعبه پذیرفته نمی‌شود. دبیرخانه از دریافت آثار ارسالی بعد از موعد مقرر معذوراست.

ارسال آثار توسط شرکت کننده، جهت حضور در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی اثر است، در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله‌ای، عواقب حقوقی و جزایی آن به عهده شرکت کننده می‌باشد.

هر شرکت کننده می‌تواند حداکثر ۵ اثر برای شرکت در نمایشگاه ارائه کند. به تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه ملی گواهی شرکت در نمایشگاه از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاد دانشگاهی اعطا می‌شود.

به تمامی شرکت کنندگان در نمایشگاه بین‌المللی گواهی شرکت در نمایشگاه از سوی سازمان‌های بین‌المللی اعطا می‌شود. هنرمند موظف است قیمت اثر خود را در فرم اطلاعات وارد نماید. ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله پذیرش مقررات نمایشگاه است.

اخبار مرتبط

نمایشگاه «جاماندگان حسینی ۲» همراه با نمایش 120 اثر افتتاح شد

خوشنویسان کشور به جشنواره جهانی پیامبر رحمت(ص) دعوت شدند

نصب ۱۰ هزار بیلبورد با مضامین قرآنی در سراسر کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha