سهم خواهی از دولت آینده ممنوع است

 سهم خواهی از دولت آینده ممنوع است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی اظهار کرد: دولت آینده با مشکلات بسیاری که ارثیه این دولت است، مواجه خواهد بود.

وی تصریح کرد: به دلیل بی‌کفایتی دولت دوازدهم امروز کشور با کسری بودجه  400 هزار میلیارد تومانی و  بدهی خارجی 10 میلیارد دلاری مواجه است که این کسری بودجه کار را برای دولت بدی بسیار سخت خواهد کرد.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس افزود:  بر اساس آمارها  تورم در دولت روحانی رکورد 70 ساله و رکود در این دولت رکورد 65 ساله را شکسته است که این در تاریخ انقلاب تاکنون بی‌سابقه بوده و حتی قبل از انقلاب نیز دیده نشده بود.

سلیمی با بیان اینکه به دلیل عدم ثبت سفارش واردات کالاهای اساسی انجام نشده و مشکل تامین کالاهای اساسی در کشور وجود دارد، گفت: در حوزه بورس، در حوزه تولید برق، در حوزه بهداشت و درمان، در حوزه کارهای عمرانی، فعالیت‌های تولیدی و در بسیاری از امور کشور با مشکل مواجه است که می‌طلبد در دولت آینده همه دست به دست هم داده و دولت را برای رفع این کاستی‌ها یاری برسانیم.    

وی گفت: مقصران وجود موجود و افرادی که بی‌کفایتی‌شان در دولت فعلی موجب رقم خوردن این چالش‌ها شده، امروز در تلاش هستند در لباس مبارزه با فساد به مدیریت دست یابند، این افراد با سهم‌خواهی به دنبال فریب هستند، اما نباید فریب آنها را خورد، چرا که این سهم‌خواهان بودند که به کشور ضربه زدند.
سلیمی با تاکید بر اینکه  سهم خواهی از دولت آینده ممنوع است، تاکید کرد:نباید کسی به بهانه اینکه مسئول فلان ستاد بوده و در فلان جا برای این دولت تبلیغات کرده به دنبال سهم خواهی باشد، این افراد باید به سهم خود در حل مشکلات جامعه عمل پوشانده و دولت را در حل مشکلات یاری دهند.

اخبار مرتبط

عقب‌ماندگی‌ها در زمینه دارایی‌های دولت با جدیت پیگیری شود

بررسی لایحه الحاق ایران به سازمان همکاری شانگهای در مجلس

اغتشاش مانع گفتگو است

0 نظر

ارسال نظر

capcha