۱۵۰ اثر در نخستین جشنواره طنز از سربازی بگو

۱۵۰ اثر در نخستین جشنواره طنز از سربازی بگو

به گزارش سراج24، محمدرضا امامقلی با اشاره به برگزاری جشنواره طنز از سربازی بگو اظهار کرد: ۹۱ شرکت کننده در دو بخش شعر و داستان این جشنواره شرکت کرده‌اند که در بخش داستان ۱۰۸ اثر و در بخش شعر ۴۲ اثر به دبیرخانه ارسال شد.

وی ادامه داد: در این جشنواره ۶۵ نفر مرد و ۲۶ خانم از شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، بندرعباس، لار، ایلام، همدان، زنجان، قم، کرمان، چهارمحال، بوشهر، لرستان، بابل و سمنان شرکت کردند.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی قزوین به داوران جشنواره «طنز از سربازی بگو» اشاره کرد و گفت: داوری این جشنواره را در بخش داستان آقایان مهدی فرج الهی، رضا ساکی و داود امیریان و در بخش شعر آقایان ناصر فیض، سعید بیابانکی و عبدالجواد موسوی از اساتید مرکز حوزه هنری انقلاب اسلامی کشور به عهده داشتند.

وی به اهداف این جشنواره اشاره کرد و ادامه داد: از سربازی بگو نگاه طنزپردازنه به خاطرات سربازی است و یکی از کارکردهای زبان طنز، نگاه آسیب شناسانه آن به موضوعات اجتماعی به‌ویژه سربازی جوانان است.

وی در پایان یادآور شد: مراسم اختتامیه اواخر تیرماه سال جاری به‌صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

جشنواره طراوت برگزار می‌شود

استمرار جشنواره کتابخوانی رضوی نقطه قوت این حرکت فرهنگی

فراخوان دومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا (ع) منتشر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha