علما با مجاهدت های خود به تحقق گام دوم انقلاب کمک کنند

علما با مجاهدت های خود به تحقق گام دوم انقلاب کمک کنند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، امروز در آئین تودیع و معارفه رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی که در مجتمع شهید کاظمی ارومیه برگزار شد، اظهارداشت: به خادمی سازمان تبلیغات اسلامی افتخار می کنم.

وی با بیان اینکه امروز سر رشته دین در دست علما بوده و مردم در جبهه های مختلف فرهنگی در حال نبرد بوده و برای زنده نگه داشتن امید انقلاب می جنگدند، گفت: قرآن کریم رمز موفقیت را ایمان و صبر بیان میکند و رهبر انقلاب به عملیاتی شدن مفاهیم دینی در جامعه تاکید دارند که تواصی یک نمونه آن بود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، بیان کرد: عده ای امروز با مجاهدت به نشر مفاهیم دینی کمک کرده و پای منبری های علما با عمل به رهنمودهای روحانیت به زنجیره دینی کمک میکنند.

جت الاسلام والمسلمین قمی، گفت: طلبگی فضیلت بالایی است و امتداد سیره رسول خداست و حجت الاسلام داداش زاده و همکارانشان با مجاهدت های خود دین را به اسلام ادا کردند و بنده از این زحمات هایی که به زنجیره تواصی  کمک می کند و می رود به تحقق گام دوم منجر شود، تشکر می کنم.

وی در پایان تاکید کرد: گام دوم انقلاب هم برداشتنش سخت و هم فتوحاتش سخت تر است؛ از این رو در سازمان تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با حمایت از رئیس جدید تبلیغات اسلامی استان به شکوفا شدن ظرفیت های استان کمک خواهیم کرد تا این قوه ها به فعلیت برسد.

اخبار مرتبط

پویش «نذر آزادی» همسو با بیانیه گام دوم انقلاب است

هسته جهادی بخشایش ویژه اهل تسنن در ارومیه‌ شروع به کار کرد

لزوم تبیین ایثارگری و مجاهدت شهدا در جامعه

0 نظر

ارسال نظر

capcha