۵۰هزار مهدکودک و پیش‌دبستانی تحت پوشش قرار می گیرند

۵۰هزار مهدکودک و پیش‌دبستانی تحت پوشش قرار می گیرند

به گزارش سراج24، علیرضا حاجیان‌زاده، در این نشست با اشاره به اولین سفر کاری خود با مسئولیت رئیس سازمان تعلیم و تربیت کودک، به مشهد مقدس، گفت: امیدواریم تعلیم و تربیت کودک با نورانیت برگرفته از ولایت امام رضا (ع) پایه‌ریزی شود.

معاون وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به پوشش حدود ۱۶ هزار مهدکودک تحت پوشش سازمان بهزیستی و حدود ۳۰ هزار مرکز پیش‌دبستانی در سراسر کشور از سوی سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، اظهار کرد: ۱۴ دستگاه و سازمان اقدام به راه‌اندازی مهدهای کودک با مجوزهای داخلی خود کرده‌اند که تمامی این مراکز باید تحت پوشش سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک قرار بگیرند.

رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک با تأکید بر رویکرد تربیتی و ارتقای کیفیت محتوا و برنامه‌های مهدهای کودک و مراکز پیش‌دبستانی، گفت: تمامی کودکان و خانواده‌های آن‌ها تحت پوشش فعالیت‌های سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک قرار خواهد گرفت، برای تمامی خانواده‌ها برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا ضمن توانمندسازی آن‌ها در حوزه‌های تعلیم و تربیت، مشاوره‌های تربیتی و محصولات موردنیازی چون قصه‌های مناسب کودکان، پویانمایی و بازی‌های کودکانه با مفاهیم تربیتی به آن‌ها ارائه کنیم.

وی در پایان گفت: سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در راستای سیاست‌گذاری و نظارت در حوزه دستگاه‌های مرتبط با حوزه کودک چون صداوسیما، انتشارات کودک و… ورود پیدا خواهد کرد.

اخبار مرتبط

١٠ هزار زن سرپرست خانوار در پایتخت تحت پوشش هستند

۵۰۰ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد مسکن مناسب ندارند

950 هزار راننده تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی/ بیمه بیکاری شامل رانندگان نمی شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha