جنایت‌های آمریکایی بر هیچ کس پوشیده نیست

جنایت‌های آمریکایی بر هیچ کس پوشیده نیست

به گزارش سراج24، حجت الاسلام جعفر طزری شامگاه شنبه در آخرین روز هفته افشا و بازخوانی حقوق بشر آمریکایی در حسینیه ثارالله شهدای گمنام شهرستان ورامین، گفت: جنایت‌های آمریکایی بر هیچکس پوشیده نیست، از ۶ الی ۱۲ تیر ماه در یک هفته آمریکا چه بلاهایی که بر سر این انقلاب نیاورد.

وی در خصوص واکسن کرونا بیان کرد: در بحث واکسن کرونا به قدرت رسیده ایم که رهبر انقلاب می‌گوید واکسن داخلی را اول به من بزنید، کشورهای غربی هنوز دچار خرید واکسن هستند اما ایران تولیدات داخلی را شروع کرده است و این نقطه قدرت انقلاب است.

امام جمعه خیرآباد با اشاره به ترورهایی که طی روزهای ۶ تا ۱۲ تیرماه اتفاق افتاده است، تصریح کرد: ترور آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب، ترور شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان، بمباران شیمیایی سردشت، ترور آیت‌الله صدوقی به عنوان چهارمین شهید محراب و حمله ناوگان آمریکایی به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی، گوشه‌ای از ترورهای ناجوانمردانه علیه ایران است.

این مقام مسئول عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، جنایت‌هایی که آمریکا علیه ملت ایران اسلامی انجام داد، بی‌شمار بوده و اگر بخواهیم به همه آن‌ها اشاره کنیم، کتابی قطور می‌توان در این خصوص نوشت.

طزری خاطر نشان کرد: امروز بر هیچکس پوشیده نیست که آمریکا وقتی صحبت از حقوق بشر می‌کند، این صحبت ادعایی بیش نیست و این موضوع را می‌توان از وضعیت حقوق بشر در داخل این کشور مشاهده کرد.

اخبار مرتبط

اولویت کشور مقابله همه جانبه با بیماری منحوس کرونا است

پوشش واکسیناسیون در قم بالاتر از میانگین کشور است

مدرک‌گرایی در حوزه علمیه جایگاهی ندارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha