فراری دادن صهیونیستها از «جبیل صبیح» ادامه پیروزی «شمشیر قدس» بود

فراری دادن صهیونیستها از «جبیل صبیح» ادامه پیروزی «شمشیر قدس» بود

به گزارش سراج24 به نقل از فلسطین الیوم، «طارق سلمی» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین سخنانی را در خصوص فراری دادن شهرک نشینان صهیونیست از شهرک «جبیل صبیح» واقع در منطقه بیتا در کرانه باختری، مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، وی ضمن ستودن اقدام جوانان فلسطینی در وادار ساختن صهیونیست‌ها به خروج از جبیل صبیح، گفت: فراری دادن شهرک نشینان از جبیل صبیح ادامه پیروزی نبرد شمشیر قدس بود.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی یادآور شد: مقاومت ملت فلسطین تا زمان بازپس گیری تمامی اراضی اشغال شده ادامه پیدا خواهد کرد و فلسطینیان در این مسیر، پیروزی‌ها و دستاوردهای متعددی را محقق خواهند ساخت.

پیش از این، کمیته‌های مقاومت فلسطین اعلام کردند: ملت فلسطین در کرانه باختری یک پیروزی و دستاورد جدید را در جبیل صبیح واقع در منطقه بیتا محقق ساخت. ملت فلسطین نشان داد که تنها گزینه برای بازپس گیری حقوق سلب شده، گزینه مقاومت است.

در بیانیه کمیته‌های مقاومت فلسطین همچنین آمده است: پیروزی جدید فلسطینیان در شهرک جبیل صبیح واقع در منطقه بیتا سرآغاز مرحله جدیدی از خط مشی مقاومت در برابر اشغالگران در سراسر اراضی اشغالی خواهد بود.

کمیته‌های مقاومت فلسطین در ادامه بیانیه خود افزودند: ملت فلسطین ثابت کرد که برای مقابله با پروژه‌های توسعه طلبانه رژیم صهیونیستی از اراده قدرتمندی برخوردار است و می‌تواند طرح‌های شهرک سازی این رژیم را به شکست بکشاند.

گفتنی است، علیرغم اینکه شهرک نشینان صهیونیست از چندی پیش شهرک جبیل صبیح واقع در منطقه بیتا در کرانه باختری را اشغال کرده بودند تا در آنجا شهرک سازی صورت بگیرد، فلسطینیان با برگزاری تظاهرات گسترده و درگیری با صهیونیست‌ها، آنها را وادار به خروج از جبیل صبیح کردند.

اخبار مرتبط

ضرب الاجل یک هفته‌ای مقاومت به رژیم صهیونیستی

حمله هوایی رژیم صهیونیستی به بندر «لاذقیه» در غرب سوریه

مقابله پدافند هوایی سوریه با اهداف متخاصم در آسمان حمص

0 نظر

ارسال نظر

capcha