اقدام رهبری و تزریق واکسن ایرانی نقشه های دشمنان را برملا کرد

اقدام رهبری و تزریق واکسن ایرانی نقشه های دشمنان را برملا کرد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام ناصر شکریان با اشاره به مشارکت پرشور مردم در انتخابات، اظهار داشت: ائتلاف عجیب همه دشمنان ما برای این بود که مردم پای صندوق‌های رأی نیایند وهمه دستگاه‌های تبلیغاتی دشمن شبیه جنگ احزاب علیه انقلاب اجماع کردند تا جمهوریت نظام را زیر سوال ببرند.

وی افزود: انتخابات ایران در حالی برگزار شد که ۶۰ کشور دنیا به خاطر شرایط کرونایی انتخابات برگزار نکردند و آن کشورهایی که در این دوسال انتخابات در شرایط کرونایی برگزار کردند با مشارکت بسیار پایین و زیر ۵۰ درصد رو به رو شدند.

وی با بیان اینکه متأسفانه امکان رأی دهی افراد سالمند و بیمار خاص که جمعیتی حدود ۱۰ میلیون نفر هستند، فراهم نشد، گفت: در خارج از کشور هم دشمنان مانع رأی دهی مردم شدند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به بروز برخی اختلالات در روز انتخابات گفت: میزان متوسط مشارکت در کشور حدود ۶۰ درصد است که ۱۰ درصد کاهش هم به خاطر شرایط کرونایی بود.

حجت الاسلام شکریان با عنوان اینکه برخی از افراد مرتب علیه رئیس جمهور منتخب و میزان رأی ایشان اظهار نظر می‌کنند و این میزان رأی ایشان را زیر سوال می‌برند، گفت: رأی آقای رئیسی بیشتر از رأی دوره نخست آقای روحانی است و با این شرایط، انتخابات ایران حماسه است.

وی با اشاره به تولید واکسن ایرانی گفت: واکسن ایرانی که رهبری شجاعانه و داوطلبانه آن را استفاده کرد یک اقدام بی نظیر در سطح جهانی مطرح شد و قدرت‌های استکباری می‌خواستند تا این واکسن را به حاشیه ببرند اما این اقدام مقام معظم رهبری همه نقشه‌ها را برملا کرد و در اوج تحریم ششمین کشور تولیدکننده واکسن هستیم و نخستین در کشورهای اسلامی مطرح شدیم.

حجت الاسلام شکریان تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی سه روز بعد از تزریق واکسن با مقامات قضائی جلسه می‌گذارد و ۴۰ دقیقه برای آنها صحبت می‌کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به مشکل آب کشاورزی در استان گفت: در مشکل کم بارندگی امسال، باید به مسئله کشاورزی توجه ویژه شود، هرچند مشکل آب شرب شهرهای گروه الف هنوز حل نشد و از نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار داریم که این مشکل را پیگیری کنند تا آب شرب و کشاورزی حل شود.

وی یادآور شد: مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان قضائی از جاری نبودن امر به معروف ونهی از منکر در کشور گلایه کردند و وضع شهرک‌های ساحلی و مناطق گردشگری و عدم رعایت مسائل نگران کننده است و متأسفانه گردشگران به وضع زننده در ملاعام حاضر می‌شوند.

حجت الاسلام شکریان با انتقاد از گرانی بی سابقه در روزهای پایانی دولت گفت: دولت در روزهای پایانی اقدام به گران کردن و افزایش قیمت‌ها می‌کند و حتی اقدام به فروش اوراق با سررسید ۱۴۰۴ می‌کند و این میراث را برای دولت بعدی برجا می‌گذارد.

اخبار مرتبط

الهام از تجارب دفاع مقدس، نقشه‌های دشمنان را به شکست مبدل خواهد کرد

منویات رهبری و سیاست‌های شورا فصل الخطاب است

عبادی‌زاده: رهبری 40 بار مسأله جمعیت را مورد تأکید قرار داده‌اند

0 نظر

ارسال نظر

capcha