حجت‌الاسلام احمدپور فدکی:

رییس جمهوری منتخب مشکلات را با استفاده از جوانان جهادی رفع کند

رییس جمهوری منتخب مشکلات را با استفاده از جوانان جهادی رفع کند

به گزارش سراج24؛ حجت‌الاسلام علی‌اکبر احمدپور فدکی در گفتگویی افزود: استفاده از ظرفیت نسل جوان در دولتهای مختلف گذشته مغفول مانده و این در حالی است که تجربه ثابت کرده اعتماد به نسل جوان زمینه ساز رفع مشکلات کشور در همه عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی بوده است.

وی ادامه داد: برخی تصور می‌کنند نسل جوان شاید تجربه لازم را نداشته باشد در حالی این تصور غلط است چون پویایی و پرتلاش بودن از ویژگی های نسل جوان است که می تواند در رفع مشکلات اثرگذار باشد، هرچند باید از تجربیات مدیران مجرب نیز استفاد شود.

نماینده شهرستان‌های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده رییس جمهوری منتخب از مدیران جوان که از تجربه مدیران مجرب گذشته نیز استفاده کنند در رفع مشکلات موثر است و روند پرشتاب و اعجازگونه دارد.

وی افزود: در دولت آینده باید از نیروهای جوان انقلابی و کارآمد استفاده شود تا بتوانیم زمینه رفاه و آسایش را برای مردم فراهم کنیم و با توجه به اینکه در مجلس شورای اسلامی هم نیروهای جوان و کارآمد بسیار هستند که با همه توان برای رفع مشکلات به دولت کمک می کنند امیدواریم مشکلات کشور هرچه سریعتر رفع شود.

حجت‌الاسلام احمدپور فدکی ادامه داد: رییس جمهوری منتخب فرد توانمند و باتجربه است و در مسوولیت های قبلی نیز سابقه درخشان در مبارزه با فساد دارد و توقع از دولت انقلابی در کنار مجلس انقلابی رفع مشکلات مردم در سریع ترین زمان ممکن است.

مرکز شهرستان ۶۵ هزار نفری رشتخوار در ۱۹۹ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

اخبار مرتبط

سی‌ودومین گزارش تفریغ بودجه، ۲۰ مهر توسط بذرپاش در مجلس قرائت می‌شود

امام رضا(ع) در مسیر روشنگری در قله رعایت اصول اخلاقی قرار داشت

هشدار نمایندگان مجلس به دولت جمهوری آذربایجان

0 نظر

ارسال نظر

capcha