مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد:

۲۰ امامزاده و بقعه متبرکه یزد مجری طرح نشاط معنوی هستند

۲۰ امامزاده و بقعه متبرکه یزد مجری طرح نشاط معنوی هستند

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، حجت‌الاسلام حسین زارع‌زاده، غنیسازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان را یکی از راهکارهای مؤثر در ایجاد آرامش و سلامت روانی خانواده و جامعه دانست و اظهار کرد: با اجرای هوشمندانه برنامه نشاط معنوی در آستان مقدس امامزادگان، برنامه‌ها را به دو شیوه مجازی و حضوری با توجه به شرایط کرونا اجرا خواهیم کرد.

وی افزود: تعمیق باورهای دینی و ترویج معارف اسلامی، استفاده از ابزارهای روز و روش‌های جذاب و نو همچون ظرفیت فضای مجازی، زمینه سازی تربیت نسل جوان و نوجوان و مهارت افزایی و توانمندسازی دانش آموزان از اهداف اصلی اجرای این طرح است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد، زمان اجرای طرح را از ۱۰ تیرماه تا ۱۴ مرداد ماه اعلام کرد و یادآور شد: مراکز افق امامزادگان در زمان تعیین شده آماده ثبت نام علاقمندان در سنین هشت تا ۱۸ سال برای شرکت در کلاس تابستانی هستند.

زارع‌زاده از اجرای طرح نشاط معنوی به دو صورت حضوری و مجازی خبر داد و افزود: در شیوه حضوری، کلاس‌ها در داخل فضای بقعه و با حضور اساتید و مربیان مجرب در رشته‌های معارف، مهارت‌های زندگی، فنی و هنری و در شیوه مجازی با عضوگیری دانش آموزان در کانال‌های مختلف امامزادگان و بهره گیری از کانال شمیم افق (شبکه مجازی یاوران مراکز افق) برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

معرفی هیات انتخاب سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی

آشنایی جامعه انسانی با توحید، بزرگترین خدمت پیامبر (ص) به بشریت

تلاش برای نزدیکی افکار با وحدت منافات ندارد بلکه مکمل آن است

0 نظر

ارسال نظر

capcha