سپاه آماده تداوم همکاری‌ و هم افزایی با قوه قضائیه است

سپاه آماده تداوم همکاری‌ و هم افزایی با قوه قضائیه است

به گزارش سراج24؛ در پی انتصاب حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای به ریاست قوه قضائیه با حکم مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام تبریکی به ایشان بر تداوم همکاری ها و هم افزایی های سپاه با قوه قضاییه تاکید کرد .

متن پیام به این شرح است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای

سلام علیکم؛

انتصاب حضرتعالی به ریاست قوه قضائیه از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که نشان از حسن اعتماد معظم له به آن فقیه مجاهد و روحانی انقلابی دارد، صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

بی شک انگیزه الهی ، روحیه مصمم و جهادی ، تجارب گرانبها و نقش آفرینی های ارزنده ، ممتد و اثربخش شما در مسئولیت‌های گوناگون حوزه قضا طی چند دهه اخیر ، از مؤلفه‌های ارزشمند و یاری بخشی است که می تواند متضمن توفیق آن برادر عزیز در این جایگاه خطیر باشد.

امید است در ظل توجهات خاصه حضرت بقیه الله الاعظم (عج) ، سوابق مدیریتی و ظرفیت‌های ارزشمند علمی و عملی جنابعالی و سرمایه مقتدر و متعهد انسانی و تخصصی موجود در قوه قضائیه ، نقطه عطفی پیش برنده برای رویکرد تحول محور جاری در گام دوم انقلاب قرار گیرد و به فضل الهی ، تحقق بیش از پیش انتظارات و تدابیر حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در تحول و پویایی این نهاد با بهره گیری از فن آوری های نوین در تعاملات مردمی و خدمات قضایی و نیز اهتمام مضاعف به راهبردهای اصولی نظام و ماموریتی های اساسی دستگاه قضا در پیش برد اهداف والای جمهوری‌اسلامی ایران در استقرار عدالت و مبارزه قاطع با فساد در جامعه را تسهیل وسرعت بخشد.

اینجانب ضمن اعلام آمادگی همه جانبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تعمیق همکاری ها و هم افزایی ها در راستای مأموریت‌های آن قوه، از قادر متعال موفقیت و سربلندی روز افزونتان در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و قهرمان ایران را طلب می کنم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی"

اخبار مرتبط

سردار حاجی زاده: عهد بسته‌ایم آمریکا را از منطقه اخراج کنیم

استراتژی مسلم سپاه فتح عرصه‌های مدرن فناوری است

آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای راهبردی و رونمایی از تجهیزات حوزه چک و خنثی‌سازی

0 نظر

ارسال نظر

capcha