امام جمعه قزوین: سپاه تجلی قدرت الهی است

امام جمعه قزوین: سپاه تجلی قدرت الهی است

به گزارش سراج24؛ به نقل از دفتر نماینده ولی فقیه در استان قزوین آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه حضرت صاحب الامر (عج) استان قزوین که با حضور سردار فدوی جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد، اظهار کرد: پیروزی حماسی و بزرگ انتخابات نظام مقدس جمهوری اسلامی که پیروزی نظام در برابر کفر جهانی بود را به شما فعالان ارزش‌های دینی تبریک عرض می‌کنم.

وی تصریح کرد: دو اراده در این عالم داریم که اراده خدا و اراده شیطان است. خدا فرموده عده‌ای اراده کرده‌اند نور خدا را خاموش کنند اما خداوند نمی‌خواست این گونه باشد و اراده کرده نور الهی بماند و در عالم فراگیر شود.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: شما عزیزان شجره طیبه‌ای هستید که نتیجه فعالیت‌هایتان پیروزی مقاومت اسلامی می‌شود. خداوند فرموده هر چه می‌توانید، خودتان را قوی کنید و از منظر سلاح و امکانات خود را در بالاترین سطح و قدرت قرار دهید. نیروی مجاهدی که سلاح به دست می‌گیرد از خود سلاح مهمتر است که شما عزیزان هستید و دارای اراده مبتنی بر ایمان هستید و به سلاح آبرو می‌بخشید.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: در دفاع مقدس تجهیزات نظامی به صورت سهمیه‌بندی به رزمندگان داده می‌شد و با مشکلات زیادی مواجه بودیم اما به برکت انقلاب اسلامی امروز موشک‌های ما نقطه زن شده و دشمنان اسلام و کشور را زیر نظر موشک‌های خود دارد.

وی با اشاره به اینکه سپاه تجلی قدرت الهی است، گفت: سپاه یعنی مدافع مستضعفان جهان، حتی مدافع کسانی که مسلمان نیستند و ما دیدیم که سردار سلیمانی دست ایزدی‌های عراق را گرفت َو حقیقتاً نشان داد این نهاد برخاسته از انقلاب حامی مستضعفان عالم است.

آیت‌الله عابدینی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران در پیدایش انقلاب پیشکسوت است و عزیزان پاسدار در دفاع مقدس و مبارزه با فتنه‌ها پیشتاز بودند و در دوران دفاع از حرم درخشندگی داشتند.

امام جمعه قزوین در پایان با قدردانی از زحمات سردار شاهرخی فرمانده سابق سپاه پاسداران اظهار کرد: امروز معارفه سردار شاهرخی با سابقه طولانی تلاش و رشادت در دفاع مقدس و مبارزه با فتنه‌ها است و از تلاش‌های ایشان قدردانی می‌کنیم.

وی با تبریک به سردار رفیعی آتانی فرمانده جدید سپاه استان بیان کرد: سردار رفیعی آتانی چهره‌ای که در جبهه‌های دفاع از حرم تلاش‌های بسیار کرده و حضور جدی داشتند و ان‌شاءالله با حضور ایشان شاهد سرعت هر چه بیشتر کارها باشیم.

اخبار مرتبط

تربیت دینی برجسته ترین مولفه برتری نیروهای مسلح ایران است

انتصاب نماینده ولی فقیه در موسسه و روزنامه اطلاعات و مدیر مسئول آن روزنامه

تا چند سال آینده از رژیم جعلی صهیونیستی آثاری باقی نخواهد ماند‌

0 نظر

ارسال نظر

capcha