تاکید آیت الله کعبی بر بازشماری آرای انتخابات شورای شهر اهواز

تاکید آیت الله کعبی بر بازشماری آرای انتخابات شورای شهر اهواز

به گزارش سراج24، عصر روز سه‌شنبه گروه اعزامی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای کشور به سرپرستی خادم علیزاده با آیت الله کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گزارشی را از روند بازرسی بر انتخابات در سطح استان خوزستان ارائه کردند.

در این دیدار حضرت آیت الله کعبی ضمن تشکر از حضور گروه اعزامی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای کشور بر لزوم صیانت از رأی مردم و اطلاع‌رسانی به افکار عمومی تأکید کرد و گفت: بنده سه تقاضا داشتم و آن حضور هیئت بازرسی، بازشماری صندوق‌های شائبه دار و لزوم اطلاع‌رسانی به افکار عمومی بود.

وی بر لزوم شفافیت و نیز تمکین از قانون تأکید کرد و افزود: فرآیند رسیدگی به اعتراضات طبق قوانین و مقررات بعد از بازشماری به اطلاع افکار عمومی رسانده شود و مردم ما نسبت به تمکین به قانون و نتیجه بازشماری هرچه باشد حتماً تابع خواهند بود.

همچنین در این دیدار خادم علیزاده ضمن تقدیر از مواضع انقلابی حضرت آیت الله کعبی به ارائه گزارشی از برگزاری انتخابات شوراهای شهر و روستا در سطح کشور پرداخت و گفت: آرای مردم حق الناس است و باید از آنها صیانت شود.

سرپرست گروه اعزامی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای کشور افزود: در مورد انتخابات شهر اهواز در حال بررسی اوضاع هستیم و مطابق قانون به اعتراضات کاندیداها رسیدگی می‌کنیم و صندوق‌هایی را که شائبه مشکل‌دار بودن دارند حتماً بازشماری می‌کنیم.

وی گفت: ما برای سومین روز متوالی در استان هستیم و به مردم اطمینان می‌دهیم که بازشماری در یک فضای بسیار شفاف و مستند و طبق قانون انجام خواهد شد و به نتیجه به اطلاع مردم خواهیم رساند و به اعتراضات نیز در سطح استان رسیدگی می‌شود.

اعتراضات داوطلبان شهرستان‌های کارون، خرمشهر، باغملک، رامهرمز، آبادان، جلالیه سوسنگرد و.. توسط حضرت آیت الله کعبی تقدیم هیئت بازرسی شده و تأکید بر رسیدگی کردند.

اخبار مرتبط

اکران رایگان فیلم سینمایی "منصور" در شهرکرد

تجمع مردم اصفهان برای احیای زاینده رود/ دستور ویژه مخبر به ۲ وزیر

تلخ و شیرین بازی‌های آنلاین

0 نظر

ارسال نظر

capcha