ناصر امانی: شهردار آینده تهران باید روحیه جهادی داشته باشد

ناصر امانی: شهردار آینده تهران باید روحیه جهادی داشته باشد

به گزارش سراج24؛ ناصر امانی ، منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران گفت: شهردار اینده تهران باید با شفافیت، سرعت و صحت امور شهر را پیگیری کند او نباید از کار کارشناسی و گرفتن نظرات تخصصی نخبگان برای اجرای پروژه‌ها غافل شود و پس از یک جمع‌بندی نظرات، تامل و تفکر داشته باشد و با قاطعیت موارد جمع‌بندی شده را اجرا کند. 
وی ادامه داد: اگر چنین روند و رویکردی اجرا نشود در میان نباشد، شهر، امکانات و منابع شهر معطل می‌ماند  و مردم و شهر بخاطر تردید های او آسیب می بینند.
امانی با اشاره به این مسئله که عدم جسارت لازم برای تصمیم‌گیری‌ها شرایط را نامطلوب خواهد کرد، ادامه داد: رئیس محترم شورای شهر گفته‌اند که شهردار ما از جسارت لازم برای تصمیم‌گیری برخوردار نبودند و اگر شهردار آینده روحیه جهادی نداشته باشد این وضعیت ادامه پیدا خواهد کرد و چنین شرایطی برای تهران مطلوب نخواهد بود.
منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران افزود: علاوه بر ویژگی های فوق شهردار آینده یک برنامه و کارنامه روشنی داشته باشد. منظور از برنامه این است که شهردار آینده برای رفع معضلات اساسی شهر باید هم راهکار داشته باشد و هم منابع لازم را در برنامه‌هایش پیش‌بینی کند.
او ادامه داد: کارنامه روشن نیز به معنای این است که این فرد قبلا در هر جایی که فعالیت داشته است، کارنامه موفق و قابل قبولی از آن ببینیم. اگر علاوه‌بر روحیه جهادی که حداقل خواسته ما است شهردار آینده هم برنامه و هم کارنامه روشنی داشته باشد به نظر می‌آید از ویژگی لازم برای اداره شهر تهران برخوردار باشد.

اخبار مرتبط

غیرت دینی سپر جامعه است/برخی مشکلات در سیل اخیر نشان از مشکلات زیرساختی داشت

گرامیداشت یاد و نام مادران شهدا در نمازجمعه تهران

عضو کمیسیون امنیت ملی: اروپا باید تغییر رویکرد دهد

0 نظر

ارسال نظر

capcha