حاج‌ابوالقاسم:

دولت سیزدهم کار سختی دارد/ مشکلات در دولت روحانی انباشته شده است

دولت سیزدهم کار سختی دارد/ مشکلات در دولت روحانی انباشته شده است

به گزارش سراج24؛ حجت‌الاسلام محمد حاج‌ابوالقاسم دولابی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با مهر، در رابطه با آینده پیش روی دولت سیزدهم و اینکه این دولت در چه شرایطی کشور را از دولت دوازدهم تحویل می‌گیرد، اظهار داشت: دولت سیزدهم کار بسیار سختی را در پیش دارد. با توجه به اینکه متاسفانه در دولت قبل زیرساخت‌های لازم برای برطرف کردن بعضی از مشکلات فراهم نشده و مشکلات روی هم انباشته شده است، این احتمال وجود دارد که در آغاز دولت جدید مشکلات گوناگونی که هم اکنون زمینه آنها شکل گرفته است سر باز کنند.

وی عنوان کرد: ما باید تمام تلاش خود را بکنیم و از دولت کنونی درخواست کنیم زمینه را برای استقرار دولت جدید فراهم کند. از دولت جدید هم بخواهیم با تدبیر و دقت نظر نیروهای کارآمد، خوش فکر، انقلابی و با انگیزه را در کابینه قرار دهند و از همه مهم‌تر باید دعا کنیم خداوند متعال بعد از این حماسه بزرگ مردم ایران مشکلات را از سر راه مردم بردارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: طبیعتاً همانطور که تاکنون دستگاه قضا با کسانی که عامل مشکلات مردم بودند برخورد قاطعی داشته است بعد از این هم باید این‌چنین باشد و کسانی که به واسطه ترک فعل و کوتاهی در وظایف خود، معضلاتی را در کشور رقم زدند باید مورد پیگرد قرار گیرند.

حاج‌ابوالقاسم دولابی در پایان افزود: البته اگر کسی هم وظیفه خود را درست انجام داده باشد اما مشکلات بیرونی مانع از تحقق اهدافش بوده باشد طبیعتاً معذور و مأجور خواهد بود.

اخبار مرتبط

لاوروف در راه تهران / گفتگو پیرامون گسترش همکاری‌ها با منطقه اوراسیا و قفقاز

آیت‌الله کعبی: صهیونیست‌ها و بهائیان پشت صحنه عنکبوت مقدس هستند

مناطق آزاد باید کانون جذب سرمایه گذاری و توسعه صادرات باشند

0 نظر

ارسال نظر

capcha