عملکرد بسیجی‌وار در هر جایگاه شغلی

عملکرد بسیجی‌وار در هر جایگاه شغلی

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری؛ حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد مصدق، رئیس دیوان عدالت اداری، در مراسم نشست فرزندان شاهد و ایثارگران دیوان عدالت اداری که به مناسبت هفتم تیر ماه و شهادت آیت الله دکتر بهشتی برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید بهشتی به عنوان معمار دستگاه قضائی، گفت: باید یکی از برنامه‌های اصلی قوه قضائیه در هفته‌ای که به نام دستگاه قضائی نامگذاری می‌شود گرامی داشت یاد شهدا و تکریم خانواده‌های آنها، ایثارگران و جانبازان باشد.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه نباید از اهداف و ارزش‌های نظام و انقلاب دور شویم، گفت: هر لحظه از زندگی و در هر موقعیتی، زندگی خود را مدیون شهدا هستیم و در مقاطعی دیگر مدیون خانواده‌های آنها هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین مصدق با بیان اینکه افتخار می‌کنیم که در این مرز و بوم بسیجی داریم، تاکید کرد: بسیج امروز را مدیون زحمات پدران آنها در جبهه‌ها هستیم و باید تلاش شود تا معنی و مفهوم بسیج صرفاً از طریق خدمات جوانان در مساجد فراتر رفته و عملکرد بسیجی وار داشته باشیم و رواج دهنده آن باشیم.

وی افزود: هر شخص در هر جایگاهی شغلی می‌تواند بسیجی باشد، یک قاضی با رسیدگی به پرونده‌ها، مدیر دفتر با پاسخگویی به ارباب رجوع می‌تواند بسیجی باشد و با رفتار و عملکرد خود می‌تواند به کلمه بسیج اعتباری فراتر از مفهوم رایج آن بدهد.

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان به معنا و مفهوم واژه شهید پرداخت و گفت: سرآغاز و نقطه عطف فرهنگ شهادت طلبی، تاریخ اسلام و تشیع می‌باشد. ایثار و شهادت همواره در کنار جهاد معنا می‌گیرند و ما باید از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های دیوان عدالت اداری در راستای تکریم و گرامی داشت یاد شهدا و خانواده‌های آنها استفاده کنیم.

در پایان این مراسم از کارکنان ایثارگر دیوان عدالت اداری تجلیل شد.

اخبار مرتبط

البرز 380 شهید کارگر را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است

خدمت به خانواده ایثارگران یک افتخار است

اهدای 300 بسته کمک های مومنانه در هفته دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha