مبادا سالوسان انقلابی‌نما در دولت آتی ادعای سهم الارث کنند

مبادا سالوسان انقلابی‌نما در دولت آتی ادعای سهم الارث کنند

به گزارش سراج24، مجمع جهادگران استان مرکزی به نمایندگی بیش از ۱۲۰۰ گروه جهادی استان در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور منتخب بر تأکید کردند. در این نامه آمده است:

جناب آقای حجت السلام و المسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب مردم عزیز ایران

با سلام و تحیات احتراماً با توجه به وظیفه ذاتی گروه‌های جهادی پیرامون موضوع خطیر مطالبه‌گری مطابق تعریف این جریان که همانا ولایی، منسجم، مردمی، فراگیر در میان آحاد جامعه و متشکل از سرمایه‌های انسانی مؤمن، بصیر، کارآمد و دست یافته به الگوی زندگی مبتنی بر فرهنگ جهادی و تفکر بسیجی و با هدف تحکیم عدالت، پیشرفت مادی و معنوی جامعه و کارآمدی نظام اسلامی در راستای دستیابی به قله‌های عالی اهداف انقلاب اسلامی است، ضمن تبریک به جنابعالی بابت کسب اعتماد مردم سرزمین مقاومت و حماسه به آرا، نظرات و پیشینه اجرایی شما، مواردی چند من باب موضوع مطالبه گری و همراهی مطرح می‌کنیم.

مبادا سالوسان انقلابی‌نما در دولت آتی ادعای سهم الارث کنند

۱. امیدواریم همان گونه که خود فرمودید جز در محضر مقدس خداوند متعال، شهدا و مردم به هیچ جریان و گروه خاصی احساس بدهکاری نداشته باشید چرا که سهم‌خواهی های برخی از رئیس‌جمهور منتخب که رفتاری غیرمنطقی و منفعت طلبانه است منجر به هزینه برای نظام اسلامی شده و قطعاً از نگاه مقام معظم رهبری و مردم نیز پذیرش نخواهد داشت.

باید یادآور شد آنان که همواره بار این نظام و انقلاب را به دوش کشیده‌اند مدیرانی از جنس تهرانی مقدم و احمدی روشن و فخری زاده بوده‌اند، وارثان مستضعفی که خداوند ارض را به آنان وعده داده است، جهادگرانی که بی منت جان شیرینشان را فدای اعتلای این انقلاب کرده‌اند. لذا هشدار می‌دهیم مراقب باشید مبادا که سالوسان انقلابی نما و گرگان رفته در پوستین میش به بهانه چند ورقه پاره (احکام فعالیت در ستادهای خودخوانده انتخاباتی) مناصب دولتی را طعمه فرض کرده و ادعای سهم الارث کنند.

۲. شما به عنوان رئیس جمهور منتخب با جلب ۱۸ میلیون رأی سالم در تصدی مناصب اجرایی کشور بر پایه شایسته‌سالاری و نه وامداری و پیش فروش مناصب اجرایی انتخاب شده‌اید لذا لازم است با استفاده از تمام ظرفیت‌های نیروی انسانی کشور به صورت فراجناحی و با حذف لایه‌های ضعیف و فاسد مدیریت در کشور با اقدامی جهادی نسبت به اصلاح رویه نادرست فعلی گام بردارید.

تاریخ انقلاب پر است از مدیران نخبه و جهادی؛ هستند بوقلمون صفتانی که در هر دولت به رنگی درمی آیند، روزی یقه سفید اند، تسبیح به دست و داغ مهر بر پیشانی، روز دیگر روشنفکرند و طرفدار تعامل با کد خدا، اینان رفیق قافله اند و شریکان دزد. تحقق دولت کریمه و حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی بدون انتصاب افراد شایسته و حذف نفاق امکان پذیر نیست، منافقان دهه ۶۰ مردند اما جریان نفاق همچنان زنده است.

۳. با این شعار که "محرومیت زدایی عقیده و راه و رسم زندگی ماست" بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی سال هاست که به زدودن غبار محرومیت از چهره‌ی ولی نعمتان انقلاب مشغول هستند بنابراین ضمن درخواست از شما برای ورود هوشمندانه و پرقدرت در عرصه محرومیت زدایی، آمادگی لازم خویش برای جهت دادن هرگونه حمایت و همکاری در این مسیر زیبا و به ظاهر صعب العبور را اعلام می‌داریم.

۴. گروه‌های جهادی در سالیان گذشته با وجود مشقت‌های فراوان و ناملایمات ناشی از غرض ورزی های سیاسی و یا کاهلی‌های تن‌پرورانه نه تنها از راه خود خسته نشده بلکه با توانی دو چندان به امید خنده کودکی در روستایی دور افتاده، گام در این راه برداشته و هم اکنون که دولت مردمی برخاسته از تفکر جهادی به میدان‌داری عرصه خدمت رسانی مفتخر شده است توقع حمایت دو چندان از این گفتمان و پشتیبانی مادی و معنوی از این حرکت را دارد و بدانید هدف نهایی گروه‌های جهادی ایجاد کرامت، منزلت و شرافت برای ولی نعمتان و مستضعفان انقلاب اسلامی است.

۵. بیش از ۱۲۰۰ گروه جهادی استان مرکزی با سازماندهی ده‌ها هزار جهادگر انقلابی در عرصه خدمت رسانی آمادگی مجاهدت و همکاری خویش با دولت منتخب مردمی در راستای تحقق رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) جهت عمران و آبادانی مناطق محروم و کم‌برخوردار روستایی و حاشیه شهرها به منظور هم افزایی و استفاده از تمام ظرفیت‌ها را اعلام می‌نماید.

۶. عده‌ای کج اندیش که مصداق ضرب المثل «کافر همه را به کیش خود پندارد» به گمان حمایت جریان حزب اللهی از کاندیدای انقلابی به ایجاد این شائبه پرداختند که جریان ناب انقلاب دیگر دست از مطالبه‌گری کشیده و همچون خود روابط قبیله‌ای را بر مصالح انقلاب ترجیح خواهند داد، بنابرین اعلام می‌کنیم قطعاً در این دولت مطالبه گری ما دو چندان خواهد شد و تیغ انتقاد منصفانه ماتیزتر.

امید است که جنابعالی و دولت مردمی بتوانید با بکارگیری کارگزاران و مدیرانی از جنس مردم و از خود گذشته، گامی مؤثر در حرکت رو به قله انقلاب اسلامی برداشته و موجب رضایت مردم به ویژه مستضعفان و محرومان از انتخاب خویش را فراهم سازد.

اخبار مرتبط

از توانمندسازی و شبکه سازی تا تحقق فرهنگ قرآنی درنظام مدیریت کشور

اراده ایران بر گسترش روابط با الجزایر است

تعهد ایران در حمایت از جبهه مقاومت

0 نظر

ارسال نظر

capcha