عظمت ملت ایران در برابر استکبار حاصل خون شهدای انقلاب است

عظمت ملت ایران در برابر استکبار حاصل خون شهدای انقلاب است

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر، اظهار داشت: امنیت کنونی ملت ایران حاصل خون شهیدان است که به پیروی از قیام حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در راه دین، ترویج افکار ناب اسلام و دفاع از میهن جان خود را فدا کردند.

وی با اشاره به اینکه رشد و عظمت ملت ایران در مقابل استکبار جهانی از خون شهدا سرچشمه گرفته است، بیان داشت: شهدای هفتم تیرماه که در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی به دست منافقان کوردل به شهادت رسیدند با شهادت خود درخت نوپای انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و حقانیت و مظلومیت ملتی که تنها جرم آنها آزادیخواهی بوده است را به جهانیان نشان دادند.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه سابقه مبارزاتی شهید سید نورالله طباطبایی‌نژاد از شهدای حزب جمهوری، پیش از انقلاب نیز در شهرهای مختلف زبانزد عموم بوده است، خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار در ایام قبل از فرار شاه در حال سخنرانی در یکی از مساجد تهران دستگیر و بعد از فرار شاه آزاد شد.

آیت‌الله طباطبایی نژاد تصریح کرد: شهید طباطبایی‌نژاد در خصوص تبیین افکار حضرت امام (ره) برای مردم نقش مهمی داشت و این انگیزه را تا زمان شهادت دنبال کرد.

وی با اشاره به این سخن امام حسین (ع) که مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است، تاکید کرد: نتیجه عمل کردن به این آموزه دینی، شکل‌گیری انقلاب اسلامی و حفظ آن بوده است و امیدواریم این انقلاب تا ظهور امام زمان (عج) ادامه یافته و بتوانیم پرچم این انقلاب را به دست ایشان برسانیم.

اخبار مرتبط

توزیع 24 هزار بسته لوازم التحریر بین دانش‌آموزان محروم استان اصفهان

آغاز هفته دفاع مقدس با شعار «ما مقتدریم»

توزیع ۱۳ هزار بسته معیشتی از ابتدای کرونا توسط طلاب بسیجی اصفهان

0 نظر

ارسال نظر

capcha