سردار قاآنی و حجت‌الاسلام محمدی با خانواده شهید «حسن عبدالله‌زاده» دیدار کردند+عکس

سردار قاآنی و حجت‌الاسلام محمدی با خانواده شهید «حسن عبدالله‌زاده» دیدار کردند+عکس

به گزارش سراج24؛ در این دیدارها، فرمانده نیروی قدس سپاه و مسئول نمایندگی ولی فقیه در این نیرو، ضمن تبریک و تسلیت شهادت این رزمنده شجاع و پاک‌باخته مدافع حرم و آرزوی صبر برای خانواده ایشان از خداوند متعال و با نثار درود و سلام و قرائت فاتحه برای روح آن شهید، نکاتی را در خصوص جهاد و شهادت بیان نمودند.

سردار قاآنی خطاب به سرادر احمد عبدالله‌زاده پدر شهید و مادر ایشان گفت: شما که خود از مجاهدان مخلص و السابقون هستید، آبرومند بودید و با شهادت فرزند برومند و شهیدتان نزد خدا و اهل بیت علیهم السلام آبرومندتر و عزیزتر شدید.
حجت‌الاسلام محمدی هم درباره شخصیت این شهید وی را مصداق بارز آیه «و منهم من ینتظر» و از «منتظران شهادت» که سالهای طولانی در پی آن می‌دوید نامید.

گفتنی در ادامه این دیدارها، همرزمان شهید عبدالله‌زاده، وسایل، البسه و یادگارهای معنوی به جای مانده از شهید را که در جبهه مقاومت سوریه و تا لحظه شهادت به همراه داشت را تقدیم خانواده این شهید والامقام نمودند.

شهید حسن عبدالله‌زاده، پنجشنبه ۱۳ خردادماه ۱۴۰۰ در دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) در مسیر دیرالزور به تدمر سوریه در کمین نیروهای داعش به فیض شهادت نائل شد.

گفتنی است پیکر پاک ایشان ۱۶ خردادماه پس از تشییع باشکوه در شهرک شهید محلاتی تهران و طواف گرد مضجع حرم سید الکریم(ع) در صحن باغ طوطی این آستان مقدس به خاک سپرده شد.

 

اخبار مرتبط

سردار قاآنی به تماشای "موقعیت مهدی" نشست

حضور سردار قاآنی در نجف + تصاویر

زندگینامه شهید حاج قاسم سلیمانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha