پخش مستند «مواضع شهید بهشتی» و «مصیر» از شبکه چهار سیما

پخش مستند «مواضع شهید بهشتی» و «مصیر» از شبکه چهار سیما

به گزارش سراج24، گروه اجتماعی شبکه چهار سیما به مناسبت چهلمین سالگرد شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان در حادثه ۷ تیر۱۳۶۰ ، دو برنامه «مصیر» و «مواضع بهشتی»، ویژه گرامیداشت یاد ایشان را تدارک دیده است.

مجموعه مستند «مواضع بهشتی» به مناسبت چهلمین سالگرد شهید بهشتی و شهدای هفتم تیر از یکشنبه ۶ تیرماه به مدت ۴شب، از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

در این مستند چهار قسمتی که کاری از کانون اندیشه جوان با همکاری گروه اجتماعی شبکه چهار است آرا و نظریه های شهید سید محمد حسینی بهشتی بررسی خواهد شد، همچنین در این برنامه به موضوعاتی نظیر : او چگونه می اندیشید؟، نظرات او در حوزه عدالت، آزادی ها اجتماعی، تعلیم و تربیت، ارکان اصلی نظام اجتماعی، نهاد و نهادسازی چه بود؟، درباره معماری حقوقی او بر قانون اساسی چه می دانید؟ پرداخته می شود و اینکه اساسا شهید بهشتی را آنطور که شایسته است باید شناخت؛

مجموعه مستند «مواضع بهشتی» از یکشنبه ۶ تیر تا چهارشنبه ۹ تیر هرروز ساعت ۱۹ پخش خواهد شد.

همچنین برنامه «مصیر» نیز به همین مناسبت با برررسی ابعاد فکری این شهید بزرگوار با حضور حجت الاسلام والمسلمین ایزدهی و اجرای عطاءالله بیگدلی روی آنتن می رود.

این برنامه امشب (یکشنبه ۶تیر) ساعت۲۱ از شبکه چهار پخش می شود.

«مصیر» با پخش های آیتم های تولیدی و گفتگو با مهمانان با محوریت موضوعاتی چون شیوه تبلیغ نوین، عدالت، تشکیلات و کادرسازی، مدیریت انقلابی و ... تهیه و پخش می گردد. از بخش های دیگر این برنامه می توان به معرفی کتاب های منتشر شده در خصوص شهید بهشتی اشاره کرد.

اخبار مرتبط

حال و هوای رندانه یک عملیات تروریستی در «نفوذی»

تولید مجموعه «ستارگان درخشان اصحاب امام حسین(ع)» به زبان انگلیسی

ساخت «سلمان فارسی» در جلفا ادامه دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha