پخش مستند «مواضع شهید بهشتی» و «مصیر» از شبکه چهار سیما

پخش مستند «مواضع شهید بهشتی» و «مصیر» از شبکه چهار سیما

به گزارش سراج24، گروه اجتماعی شبکه چهار سیما به مناسبت چهلمین سالگرد شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان در حادثه ۷ تیر۱۳۶۰ ، دو برنامه «مصیر» و «مواضع بهشتی»، ویژه گرامیداشت یاد ایشان را تدارک دیده است.

مجموعه مستند «مواضع بهشتی» به مناسبت چهلمین سالگرد شهید بهشتی و شهدای هفتم تیر از یکشنبه ۶ تیرماه به مدت ۴شب، از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

در این مستند چهار قسمتی که کاری از کانون اندیشه جوان با همکاری گروه اجتماعی شبکه چهار است آرا و نظریه های شهید سید محمد حسینی بهشتی بررسی خواهد شد، همچنین در این برنامه به موضوعاتی نظیر : او چگونه می اندیشید؟، نظرات او در حوزه عدالت، آزادی ها اجتماعی، تعلیم و تربیت، ارکان اصلی نظام اجتماعی، نهاد و نهادسازی چه بود؟، درباره معماری حقوقی او بر قانون اساسی چه می دانید؟ پرداخته می شود و اینکه اساسا شهید بهشتی را آنطور که شایسته است باید شناخت؛

مجموعه مستند «مواضع بهشتی» از یکشنبه ۶ تیر تا چهارشنبه ۹ تیر هرروز ساعت ۱۹ پخش خواهد شد.

همچنین برنامه «مصیر» نیز به همین مناسبت با برررسی ابعاد فکری این شهید بزرگوار با حضور حجت الاسلام والمسلمین ایزدهی و اجرای عطاءالله بیگدلی روی آنتن می رود.

این برنامه امشب (یکشنبه ۶تیر) ساعت۲۱ از شبکه چهار پخش می شود.

«مصیر» با پخش های آیتم های تولیدی و گفتگو با مهمانان با محوریت موضوعاتی چون شیوه تبلیغ نوین، عدالت، تشکیلات و کادرسازی، مدیریت انقلابی و ... تهیه و پخش می گردد. از بخش های دیگر این برنامه می توان به معرفی کتاب های منتشر شده در خصوص شهید بهشتی اشاره کرد.

اخبار مرتبط

پاسداشت تلاش‌های سرور رجایی در برنامه تلویزیونی «بیکران»

«نشان ارادت» ویژه برنامه محرمی شبکه دو شد

اکران آنلاین مستند ابراهیم حاتمی‌کیا

0 نظر

ارسال نظر

capcha