سری جدید «قرار سه‌شنبه‌ها» با طعم کتاب در خانه شهیدان زین‌الدین

سری جدید «قرار سه‌شنبه‌ها» با طعم کتاب در خانه شهیدان زین‌الدین

به گزارش سراج24، انتشارات شهیدکاظمی ناشر برگزیده سه سال پیاپی با بیش از 400 عنوان فاخر در حوزه ادبیات مقاومت و انقلاب اسلامی در سال گذشته ویژه برنامه‌ای تحت عنوان «قرار سه شنبه‌ها» با محوریت کتاب و کتابخوانی طراحی و اجرا نمود که با استقبال خوب اهالی کتاب رو به رو شد و تأثیر به‌سزایی در حوزه ترویج فرهنگ مطالعه داشت؛ اما با شیوع ویروس منحوس کرونا این برنامه در اواخر سال1398 به کار خود خاتمه داد و هم اکنون بعد از یک سال و اندی با برنامه ریزی جدی‌تر و رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت خود را آغاز کرده است. این برنامه که هر هفته میزبان یک نویسنده، یک کارشناس کتاب و یک میهمان ویژه مرتبط با برنامه می‌باشد با همکاری سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم در خانه شهیدان زین الدین که به تازکی ترمیم و در قالب خانه موزه احیا شده است برگزار خواهد شد.

قطعا در این اوضاع کرونایی طراحی و اجرایی چنین برنامه‌هایی می‌تواند کمک زیادی به ترویج فرهنگ مطالعه و ایجاد اشتیاق به مطالعه در بین جوانان و نوجوان را به همراه داشته باشد.

سری جدید «قرار سه‌شنبه‌ها» با طعم کتاب در خانه شهیدان زین‌الدین 

جلسه اول این ویژه برنامه با محوریت سیره و اندیشه استاد علی صفائی حائری(ع.ص) با حضور نویسنده کتاب‌های ردپای نور؛ سید عبدالرضا هاشمی‌ارسنجانی(از شاگردان مرحوم علی صفائی)، علی شاملو(فعال فرهنگی و مدیر مجموعه کتابرسان) و جمعی از اهالی فرهنگ در روز سه شنبه8تیرماه و درمکان «خانه موزه شهیدان زین الدین»(واقع در استان قم. خ صفائیه. کوچه30) راس ساعت 18 برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

روایت جلال آل‌احمد از فحش دادن به شاه و دست‌بوسی روشنفکران

از کتاب جهاد مقدس شامل بیانات مقام معظم رهبری درباره دفاع مقدس رونمایی شد+ تصویر

خواهرانه‌ای از عشق و ایثار "کتاب" شد/ ادبیات پایداری بدون زینب‌های زمان یک پایش می‌لنگد

0 نظر

ارسال نظر

capcha