بزرگداشت حادثه ششم تیر در «مسجد جامع ابوذر تهران» برگزار شد

 بزرگداشت حادثه ششم تیر در «مسجد جامع ابوذر تهران» برگزار شد

به گزارش سراج24، شامگاه شنبه مراسم بزرگداشت حادثه ششم تیر سال ۶۰ با حضور حجت الاسلام سید محسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام مطلبی امام جماعت مسجد و لطفی شهردار منطقه ۱۷ در مسجد جامع ابوذر تهران برگزار شد.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در این مراسم اظهار داشت: با وجود رهبر انقلاب اسلامی در این مدت، ایران اسلامی همواره مسیر پیشرفت را طی کرده و به بسیاری از آرمان‌های خود دست یافته است؛ اقتدار، تقوا، توجه به مسائل سیاسی و تجزیه تحلیل دقیق آنها از جمله مهمترین ویژگی‌های مقام معظم رهبری به شمار می‌رود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: دشمنان با استفاده از فضای مجازی در صدد تخریب شخصیت‌های انقلابی جمهوری اسلامی ایران بوده و هستند؛ مردم باید بدانند که نمره انقلاب ۲۰ است، جریان‌ها و افراد سیاسی را با انقلاب نمره ندهیم، از انقلابی که ۴ هزار شهید در منطقه ۱۷ تهران شهید داده اند هیچکس انتقاد ندارد ولی از شخصیت‌ها و جناح‌ها گلایه و انتقاد داریم.

وی ادامه داد: برخی شخصیت‌ها و مدیران در طول خدمت‌های خود از رهنمودهای مقام معظم رهبری استفاده نکردند و امروزه شاهد برخی مسائل اقتصادی و فرهنگی هستیم و مردم عزیز از وضعیت موجود اقتصادی گلایه مند هستند.

محمودی خاطر نشان کرد: مردم ایران در خصوص تولید داخلی واکسن کرونا به دانشمندان و نخبگان خود افتخار می‌کنند، خودباوری و اطاعت از رهبری منجر به تولید واکسن داخلی ویروس کرونا شده است که به خاطر این مسئله به ایرانی بودن خود افتخار می‌کنیم.

عضو شورای معاونین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور یادآور شد: از ۶ تا ۱۲ تیر ماه، هفته‌ای برای بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی است که برنامه‌های مختلفی در سطح کشور و استان تهران تدارک دیده شده است که انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

نخستین محموله واکسن کرونا به ونزوئلا صادر شد

مراسم بزرگداشت حضرت آیت‌ الله بهجت در شهر رشت

یک روز بدون فوتی کرونایی در لرستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha