سلسله گفت‌وگوهای هفتگانه «ملت عشق» در اصفهان برگزار می‌شود

سلسله گفت‌وگوهای هفتگانه «ملت عشق» در اصفهان برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، محمود فروزبخش، کارشناس مجری برنامه «ملت عشق» با بیان اینکه این برنامه به منظور تبیین بیشتر شخصیت آیت‌الله دکتر بهشتی در دستور کار قرار گرفته است، اظهار داشت: قصد داریم در این برنامه ناگفته‌هایی از شخصیت شهید بهشتی را به بحث بگذاریم.

وی با بیان اینکه این برنامه توسط سرای هنر و اندیشه اصفهان برگزار می‌شود، ابراز داشت: در این برنامه با افرادی به فاصله نیم قرن اختلاف سنی به گفت‌وگو نشسته‌ایم و در دو نسل شخصیت شهید بهشتی را بررسی خواهیم کرد.

کارشناس مجری برنامه ملت عشق با بیان اینکه روایت دکتر بهشتی یک ضرورت است، اضافه کرد: هنوز از پس از ۴۰ سال از زیر آوارهای سرچشمه صدای ناله‌ای در تالار زمان می‌پیچد، حسینی که یار می‌خواهد و سیدی که همراه، فهمی که بالاتر از زمان خود بود و مردی که برتر از شناخت‌های دیروز است؛ آنچه از او آشکار شد کمتر از آن چیزی است که از او پنهان ماند.

وی برگزاری برنامه «ملت عشق» را در واقع پرده‌خوانی سیدالشهدای انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: باید به جای سوگواری‌های تکراری، همنشین گفتگوی نسل‌های بعد از بهشتی شویم تا بیش از این جریمه دیرکرد چهل ساله سنگین‌تر نشود و زیر آوارهای هت تیر، صدایی زنده‌تر از بی صدایی خفتگان است که باید آن را بشنویم.

فروزبخش با بیان اینکه گفتگوهای هفت گانه «ملت عشق» پنجم تیر تا ۱۱ تیر ماه برگزار می‌شود، ادامه داد: علاقمندان می‌توانند این برنامه‌ها را از طریق صفحات مجازی سرای هنر و اندیشه اصفهان دنبال کنند.

اخبار مرتبط

کشاورزان اصفهان با متانت به میدان دادخواهی آمدند

تجمع مردم اصفهان برای احیای زاینده رود/ دستور ویژه مخبر به ۲ وزیر

چهاردهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha