۴ پیام مهم تزریق واکسن ایرانی توسط رهبر انقلاب

۴ پیام مهم تزریق واکسن ایرانی توسط رهبر انقلاب

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، طی یادداشتی در یکی از شبکه‌های اجتماعی درباره تزریق روز اول واکسن ایرانی کرونا به رهبر انقلاب نوشت: دوز اول واکسن ایرانی برکت به رهبر انقلاب تزریق شد، اما تصویر کوتاهی که از این اتفاق منتشر شد پیام‌های متعدد دارد.

۱. برخلاف دو جریان متحجر و لیبرال که علم و دین را ساحت‌های مجزا از هم می‌پندارند، در منظومه فکری انقلاب اسلامی این دو درهم تنیده هستند و بالاترین مقامات کشور هم نظام ترجیحاتشان بر هم‌زمان دیدن این دو است. این نگاه در تمامی مراحل مواجهه با کرونا توسط رهبر انقلاب مورد توجه بوده است.

۲. جوان متخصص و متعهد ایرانی می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد به شرطی که او را باور کرد و این باور را در عمل نشان داد نه صرفاً در تریبون. ایران امروز جز معدود سازنده‌های واکسن کویید است.

۳. استقلال‌خواهی عین عقلانیت است، اصرار بر ایجاد توانایی‌های راهبردی در حوزه‌های مختلف علم از جمله هسته‌ای، نانو، دفاعی، پزشکی و… برای کشور اقتدارآفرین است. این یعنی آثار مؤثر و ماندگار نگاه به درون.

۴. اینجا در انقلاب اسلامی ایران ،هیچکس نباید به دنبال سهم ویژه باشد، رهبر انقلاب هم واکسن را در نوبت خود می‌زنند حتی دیرتر از بقیه هم‌سن‌وسالان.

اخبار مرتبط

هیئات مذهبی در محرم پارسال نمره قبولی گرفتند

مادحین گروه‌های هدف را برای واکسینه شدن ترغیب کنند

نماز جمعه این هفته در استان بوشهر برگزار نمی‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha