خانواده مقتولی که به‌خاطر امام رضا(ع) رضایت دادند

خانواده مقتولی که به‌خاطر امام رضا(ع) رضایت دادند

به گزارش سراج24؛ اکبر قائدی صبح امروز جمعه 4 تیرماه 1400 در مراسم توزیع بسته‌‌های معیشتی در عالیشهر بوشهر با بیان اینکه تلاش گروه‌های جهادی در برنامه‌های دهه کرامت و مشارکت با خدام حرم رضوی ستودنی است اظهار داشت: در برنامه توزیع بسته معیشتی در عالیشهر بوشهر همکاری گروه جهادی شهید ضرغام درخشان و کانون خدمت رضوی خورشید طوس عالیشهر بوشهر ستودنی است.

دبیر ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر با بیان اینکه به مناسبت دهه کرامت بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد گفت : با همکاری گروه‌های جهادی بسته‌های معیشتی شامل مرغ، رب، برنج، حبوبات و دیگر مواد غذایی تهیه و در روز میلاد امام رضا علیه‌السلام بین نیازمندان در نقاط مختلف توزیع شد.

وی از اجرا بیش از ۳۰۰ برنامه در دهه کرامت خبر داد و افزود: این برنامه‌ها در شهرها و روستاهای استان بوشهر با حضور خدام حرم رضوی برگزار شد که آثار مهمی در پی داشت.

قائدی، به مراسم دهه کرامت در کنگان پرداخت و خاطرنشان کرد: با حضور خدام حرم رضوی مراسم ویژه‌ای در کنگان برگزار شد و امام جمعه این شهر نقش و جایگاه خدام را بسیار مهم دانست و اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی که امکان حضور مردم در مشهد مقدس میسر نیست حضور خدام در نقاط مختلف کشور کاری ارزشمند و ماندگار است.

وی با بیان اینکه مردم استان بوشهر عاشق ائمه ‌طهارت (ع) هستند اضافه کرد: مردم استان بوشهر و شهرستان کنگان عاشق و دلداده امام رضا (ع) هستند و این را در  استقبال از خدام و شرکت در برنامه‌های دهه کرامت به خوبی نشان دادند.

*رضایت اولیای دم از قصاص به برکت حضور خدام رضوی
وی تجلیل از خانواده معظم شهدا و جانبازان، غبارروبی گلزار شهدا و جشن زیر سایه خورشید را از مهمترین برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: با حضور خدام حرم رضوی برنامه ویژه اجتماعی، فرهنگی، هنری، رسیدگی به نیازمندان و توجه به حل مشکلات مردم برگزار شد و در این راستا ضمن آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیر عمد با گذشت شاکیان، به برکت حضور خادمان حرم امام رضا (ع) اولیای دم از قصاص در شهرستان دشتستان گذشتند.
دبیر ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر، دلجویی و عیادت از بیماران و قدردانی از کادر درمانی و پرستاری در مراکز درمانی از دیگر برنامه‌ها دانست و بیان کرد: به اهتزاز در آمدن پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) بر فراز امام‌زاده‌ها و تجلیل از پاسداران و خدمتگزاران در بخش‌های مختلف و سرکشی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و مددجویان بهزیستی و کمیته امداد از دیگر برنامه خادمان حرم رضوی در دهه کرامت در استان بوشهر بود که مورد توجه همگان قرار گرفت.

*توزیع  مواد غذایی گرم  و گوشت قرمز و مرغ میان افراد نیازمند استان بوشهر
همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) با تلاش کانون خدمت رضوی و مردم ولایتمدار بسته‌های گوشت گرم قرمز و سفید ، بین نیازمندان شهرها و روستاها توزیع شد.
این‌ برنامه به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار شد.

*مردم این استان عاشق و دلداده ائمه اطهار (ع) هستند
مسئول کاروان خدام رضوی استان بوشهر از اقشار مختلف مردم در استقبال از خدام رضوی تقدیر کرد و  افزود: یکی از برنامه‌های خدام حرم امام رضا (ع) حضور در مناطق محروم و دورافتاده بوده که با استقبال بی‌نظیر مردم مواجه شدند.
محمد سراوانی بیان کرد: از لحظه ورود کاروان خدام رضوی به استان بوشهر و از لحظه ورود به فرودگاه، شهرستان‌ها، بخش‌ها، شهرها و روستاها و در مناطقی که خدام رضوی حضور پیدا کردند مورد استقبال گرم و پرشور و کم‌نظیر قشرهای مختلف مردم قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه مردم این استان عاشق و دلداده ائمه ‌طهارت (ع) هستند تصریح کرد: در ایام دهه کرامت بیش از 300 برنامه فرهنگی و اجتماعی با حضور خدام رضوی در سطح استان بوشهر برگزار شد.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha